Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért arról szól minden...

Miért arról szól minden második kérdés a közoktatás kategóriában, hogy felvesznek-e ide, meg oda?

Figyelt kérdés

Sziasztok XY vagyok! A nevesincs iskolában (vagy kedvencem, Kossuth Gimi, Eötvös Gimi, biztos csak egy van belőlük) listáján a 176. vagyok, azt nem mondom meg, hogy hány embert vesznek fel, vagy milyen erősségű a suli, de szerintetek felvesznek? Na?


Tudom, hogy fontos dolog ez a középsulis felvételi, én is részese voltam, még nem is a központi felvételivel, egy erősnek mondott vidéki iskolába, szóval nem az a bajom, hogy savanyú a szőlő, hanem... ha már ez most így túl van dramatizálva, mi lesz később? Honnan tudhatnánk, hogy hánynak nem az az első jelölt helye a listán? Most komolyan, miért kell játszani egyből az életképtelent?


Aztán van, aki még magára is veszi a választ, és tiltakozik ellene, meg minden.


Srácok, ennek kéne nyitni valamit, ahova mehet az összes ilyen bullshit, mert túl tele van spammelve ezzel minden.



2017. márc. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életkorban ez a legnagyobb gondjuk, ez normális. Később meg majd az egyetemről kérdeznek.
2017. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el ezt az egesz bullshitot a moderatornak. Majd o tesz rola, hogy ne legyen a site spammel, including yours. Te olyan funny vagy! Or not!

Brhaha, understand? Nagyon idegesito ez a sok English, talk magyarul!

2017. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
50%
Nem kötelező ám minden kérdést megnyitni és elolvasni.
2017. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek.
2017. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert ilyen fiatalon tényleg ez stresszeli az embert a legjobban. Majd ahogy idősödnek, nyilván változni fog a problémájuk tárgya is. Egyetem, munkahely, család, pénz, kapcsolat, akármi. Nem kell ezért gyökérkedni.
2017. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ezek közé az "életképtelenkedők" közé tartozom.

1. Ne nyisd meg a kérdést ha nem érdekel csak azért hogy utána itt sajnáltathasd hogy jaj te kis szegényke hány ilyen kérdést kell végigszenvedj egy nap.


2.ez az első "megmérettetés" az életünkben amit behezen kezelünk időnként úgy érezzük megerősítésre van szükségünk valakitől aki oda jár(t) vagy ismeri az iskolát


3. Ne már ez a kérdés komoly azért lett kiírva hogy a "páratlan" anhol szókincseddel menőzz???


Jaj emberek... ezek a kérdések... belehalok... de konolyan xd

2017. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!