Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt INTJ emberek? Az...

Vannak itt INTJ emberek? Az eredeti kérdés több, mint 4 éves, így kicsit átalakítva én is megkérdezem.

Figyelt kérdés

1. Mi a foglalkozásotok? Illetve mivel szeretnétek foglalkozni?

2. Mi a véleményetek a művészetről, mennyire fontos számotokra, hogy így fejezzétek ki magatokat? Milyen zenét, filmeket, festményeket, etc. szerettek?

3. Hogy álltok a családalapításhoz? Akartok gyereket/gyerekeket?

4. Hány barátotok van, mennyire könnyen tudtok beilleszkedni egy társaságba?

5. Mennyire megy könnyen az ismerkedés az ellenkező nemmel? Mennyire könnyű nektek párkapcsolatban élni? Hogy viszonyultok a "romantikázáshoz"?

6. Mi a legeslegidegesítőbb emberi tulajdonság szerintetek? Az amitől legszívesebben a falnak mennétek (vagy annak vezetnétek az illetőt:D)?

7. Végül: hány évesek, és milyen neműek vagytok?


Eredeti: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



2017. nov. 14. 05:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek válaszolok.


1. Mérnök

2. Szinte minden ágát gyakoroltam. Kedvencem a képzőművészet.

3. Nem akarok.

4. Sok ismerősöm, de kevés barátom van.

5. Ismerkedés könnyen megy, a kapcsolat nehezen. Kevés embert viselek el hosszútávon a magánéletben.

6. Ostobaság, beképzeltség, rosszindulat.

7. 28/N

2017. nov. 14. 05:48
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Jelenleg gimnáziumban tanulok, később építész szeretnék lenni.

2. Számomra fontos a művészet, főleg zenei téren. Zongorázok és gitározok, de rajzolni is nagyon szeretek. Rockot és indiet hallgatok. Filmek terén sci-fi vagy vígjáték.

3. Szeretnék majd gyerekeket, kettőt-hármat, mert én is nagy családban nőttem fel.

4. Kevés közeli barátom van. Az ismerkedés se megy könnyen, általában nem én kezdmenényezek.

5. Az ellenkező nemmel is hasonlóan nehezen ismerkedek, de ha valaki nyit felém, akkor könnyebben. Könnyen élek párkapcsolatban, annak ellenére, hogy szeretem a függetlenséget. Bár elég fiatal vagyok még, hogy kellő tapasztalatom legyen a témában. A romantikázás jöhet.

6. A butaság.

7. 17 és nőnemű

2017. nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én INFP vagyok, de olyan kérdésem lenne, hogy a #2-es válaszadó hozzám jönne-e feleségül? 29F
2017. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. informatikus (hobbim is ez, játékfejlesztés)

2. én a programozásban élem ki a kreativitásomat, vagy épp játékokban, szeretem a logikus és minél több funkciós játékokat, ahogy szabad teret kapok

3. igen akarok, de előbb a megfelelő anyát kell hozzá megtalálnom

4. akiket tényleg barátnak tekintek nem sok, elég könnyen tudok nyitni másik felé, de társaságban már nehezebben

5. hát attól függ milyen kontextusban ismerkedünk, eddig sajnos negatív tapasztalataim vannak párkapcsolat téren, a romantikával nincs bajom, igénylem, viszont már csak olyanért dobnám be magam aki értékeli is ezt

6. a hiszti, vagy az erős negatív hozzáállás

7. 24F

2017. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy valóban van-e közös bennünk, vagy csak szemfényvesztés az egész.

2017. nov. 14. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Jelenleg középiskolás diák vagyok. A jövőben játékfejlesztő akarok lenni.

2.Számomra fontos a művészet. Főleg rajzban vagyok kiemelkedő. Ezért is szeretnék egy kreatív munkát, mint például a játékfejlesztés. Zene terén minden műfajt szeretek kivéve a rap-et és a roma zenéket. Filmek terén a horror, thriller és a vígjátékok a kedvenceim.

3.Nem akarok. Ha találok egyszer egy normális párt akkor talán egyet bevállalok.

4. Összesen 2 barátom van. Két évig tartott mire beilleszkedtem az osztályba. Nehezen megy a beilleszkedés.

5.Nehezen. Valamiért elriasztom az ellenkezőneműeket. Sokan mondták hogy ijesztő vagyok. Sosem volt még párkapcsolatom. Nem vagyok romantikus típus, de néha igénylem.

6.Beképzeltség, Bunkóság

7. 17 éves/lány

2017. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%

1. Nyelvtanár vagyok egyetemen

2. Festek és rajzolok. Táncolni nem tudok és a filmeket sem szeretem. Viszont sokat olvasok.

3. Nem akarok gyereket, nem szeretem őket. Kutyákat szeretnék.

4. Kb. 5, nehezen.

5. Ugyanannyira mint az azonos nemmel (=nehezen). Nem vagyok romantikus, utálom a nyáladzást. Olyannal élek párkapcsolatban, aki szintén nyálellenes.

6. Irritáló hang vagy beszédmód. A legjobban a gyereksírás akaszt ki.

7. 27 XX

2017. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Jelenleg nincs foglalkozásom, de író szeretnék lenni. Imádok történeteket kreálni, szövevényes világfelépítéssel és összetett személyiségekkel - akiken aztán levezethetem az MBTI tesztet.

2. A könyvekért élek-halok, a zenére szintén szükségem van a "komfortérzethez", a rock és a metál műfaj a kedvencem, szeretem benne az egyszerűbb bulizósabb számokat is, de inkább a mélyebb tartalmúakhoz húzok.

3. Semmiképpen. Nem azt mondom, hogy kifejezetten utálok általánosságban minden gyereket, azt a legundorítóbb dolgok egyikének tartom, ha valaki bevállal egyet vagy netalántán többet és nem foglalkozik vele/velük, nem nyújtja szülőként a maximumot, de nem vagyok türelmes és a kicsik kifejezetten idegesítenek, hacsak nem különösen talpraesett a személyiségük. Nem érezem úgy, hogy nekem találták volna ki a "standard recept a boldogsághoz" útmutatónak ezt a pontját.

4. Relatívan fog hangzani, de kevesebb. A személyes ismerkedésnél többnyire meg vagyok lőve, túlságosan leköt az, hogy megfigyeljem a másik felet, minthogy én is beszálljak a beszélgetésbe, kell jó sok idő a feloldódáshoz. Írásban már könnyebben megy, ha van közös téma.

5. Nincs különösebb különbség az elsőhöz képest. A túl csicsás, túl szentimentális romantikától rosszul vagyok és nem tartom magam túl rózsaszín lelkületűnek, gyakrabban mondják, hogy fából vagyok, mint cukorból. Viszont olyan szinten meg röhejesen romantikus vagyok, hogy abban hiszek, mindenki előbb-utóbb megtalálja azt az embert, akivel leélheti az életét - házasságiszonyom is van, úgyhogy csakis biztonságosan, papír nélkül.

6. Hüm... mondjuk a butaság? A legtöbb bajnak úgy gondolom, ez a forrása.

7. 18/L

2017. nov. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ucanthandletheturth válasza:

1. Project Manager :) 1. munka amit kimondottan élvezek, imádom, hogy az apró részletek számítanak és minden összefügg mindennel. Emberek különbözősége is nagyon látható ebben a foglalkozásban, pont ezért nem unalmas lekezelni egy helyzetet.

2. Fontos, én főleg az akciófilmeket szeretem, amikor percenként változik a felállás, vagy valamilyen nehéz feladatot kell megoldani időre. Szívesen járok múzeumba, idén voltam Picasso kiállításon és impresszionistán is, minden ami nem 'unalmas' vallási témájú tulajdonképpen jöhet. Zenében elektronikus vagy rock, hip-hop jöhet.

3. Nem nagyon, pont ezért mentek tönkre a kapcsolataim, mert a másik fél meg pont hogy akart.

4. Kevés, de azok legalább jól ismernek és tudnak röhögni a hülyeségeimen. Ill. elfogadnak a magam furcsaságaival is. Nekem ez fontos. Ha történik velem valami, meghallgatják és őszintén érdeklődnek. Reagálnak. Normálisan. Nem akarnak rosszat. Nekem valahogy ez jelenti a barátság fogalmát.

5. Nehezen megy, nehezen viselem, ha a másik elutasító, pedig ez az elején egy ismerkedésnél simán a pakliban van, nem nagyon tudok flörtölni se. Kapálózni pedig végképp utálok másokért. Az se működik, ha a másik nem tart egyenrangú félnek /ezzel kapásból kizárom a férfiak 50%-át/. Rögtön észreveszem a másikban a hibákat és látom hogy egy idő után miért nem működne a másikkal a dolog. Romantika csak egy bizonyos mennyiségben jöhet, jobb szeretem a kölcsönösségen alapuló, vicces, másikra számítani tudó partnerviszonyt.

6. Ostobaság, szemétkedés, irigység, korlátolt gondolkodás.

7. 41, nő /bár a koromon mindenki ledöbben :D/.

2017. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1 Jelenleg katona, később talán rendőr/tűzoltó. Szórakoztató megfigyelni a különböző típusú emberek reakcióit egy-egy feladat megoldása közben.


2 Fontos, hisz ezzel nyomon tudom követni az életem különböző szakaszait, ha előveszem a régi rajzgyűjteményem. Habár mostanság nem rajzolnak, ha még is akkor is csak egy kis darabka realisztikus ábrát plusz egy szem, orr, kézzel, ritkábban egy, egész fej.

Rock, magyar népzene.

Nincs különösebben kedvenc irányzatom.


3 Lesznek. Szerintem az a legnagyobb balek aki megengedhet magának egy vagy több gyereket és még sem teszi meg. Inkább hagyja eltünni az éterben a génjeit.


4 Talán 5 az akire rá merem mondani, hogy a barátom. Könnyen ismerkedem ha megfelelőnek vélem az egyént, habár 20 perc után tudom, hogy kivel is állok szemben. Addig oké a nagy szerelem, amíg nem hat ki az ítélőképességre. Nem szeretem az elvakultságot.


6 Tudatlanság, felsőbbrendűsködés, mások besorolása anyagiak alapján, céltalanság, depresszió, múlton elmélkedő semmire kellők, határozatlanság


7 24 homme

2018. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!