Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bocsássam meg magamnak,...

Hogy bocsássam meg magamnak, hogy szörnyű ember vagyok?

Figyelt kérdés

Exemmel már másfél éve szakítottunk, főként az én hibámból, mert rettenetesen rondán beszéltem vele, érzelmileg körülbelül meghalt belül. Pedig nagyon szerelmes voltam belé, sőt a mai napig szeretem, mint embert. Ő is így volt/van ezzel.

Szakítás óta is gyakran tartjuk a kapcsolatot, legtöbbször ő keresett engem. Van, hogy hetekig beszélünk folyamatosan, aztán egyszer csak bekattan nálam valami, és elmondom mindennek. Legutóbb is ez történt, és képtelen vagyok feldolgozni, hogy miért csinálom. Annyira furdal a lelkiismeret most is, hogy nem tudok másra gondolni, csak rá és arra, hogy minden szánalmas embernek elmondtam őt.

Ő is rengetegszer bántott már meg, nagyon sokszor úgy beszélt rólam szakítás után, mintha a barátnője lennék, sőt úgyis viselkedtünk, de mikor újra össze akartam vele jönni, ellökött magától. Aztán ez ismétlődött folyamatosan.


2017. nov. 14. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor, az agyad akkori állapotával nem tudtál volna máshogy reagálni, ne higgy annak aki mást állít, ha zavar, hogy ezt történt akkor fejlessz önuralmat, próbálj megváltozni, hogy ne ismétlődjön meg. (Arról meg végképp nem te tehetsz, hogy ő hogyan reagál arra, hogy te elmondtad őt mindennek.


Amúgy a bűntudatra más a megoldás: fogad el bármilyen rossz dolgot is gondol, vagy gondolhat most rólad,a mint nem utasítod el a gondolatát, hogy azért amit tettél elítél téged, a bűntudat is el fog tűnni, mintha kiszúrtál volna egy léggömböt.

2017. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2017. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nálad biztos valami kivételesen rossz, esetleg átvett szokás.

"Smashing a shelf every day, keeps a psichopath away."

Ezek szerint nálatok a hímnél szokott megjönni a havi.

Akkoriban ő volt számodra a legközelebb álló személy és tényleg, muszály volt vele így beszélni? Változass az étrendeden, a szokásaidon és tarts macskát. Majd 20 éves korod után hátha folytatódik vállalhatóan az életed.

2017. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!