Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye egyre érzéketlenebb leszek?

Ugye egyre érzéketlenebb leszek?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam másokban. Anyámban,apámban, családtagokban, barátokban,pasikban stb.. Most is csalódtam nem rég. Megismertem valakit, és valószínűleg ő is más, mint amilyennek mutatja magát. Kezdem úgy érezni, hogy egyre kevésbé van már szükségem emberekre, illetve szoros kapcsolatokra , ölelésre. Ugye ez még rosszabb lesz? Mert én nagyon reménykedek benne. 22L
2017. nov. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! 26 évesen már csak röhögni fogsz ha látsz valakit ölelkezni. Én már szerencsére itt tartok.
2017. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Helyes!
2017. nov. 14. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ezt így nem lehet megmondani. Hát, hogy mondjam az életben vannak váratlan fordulatok, de ne add fel lesz jobb is hidd el, amikor nem fogsz csalódni emberekben, ha nem is mindenkiben, de aki fontos, akibe megbízhatsz és számíthatsz is rá.

Szerintem próbáld más szemszögből nézni a dolgokat, jó tudom a folytonos rossz dolgok egy idő után elbizonytalanítják az embert, de nem törvényszerű, hogy ez mindig is így legyen.

Én is csalódtam sok emberben családtagok, barátok, kapcsolatról nem tudok nyilatkozni, mert az nem volt, de igen kiábrándultam jó sok emberből.

De biztos, hogy ennek az ellenkezője is lesz, csak hinni kell benne és légy kitartó, meg ne csüggedj lesz ez majd így se és várnak rád jobb napok is.

24f

2017. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az úgy működik, hogy egy idő után visszalépsz, kevésbé elszel érzéketlen, de ha megint kiváltja valami akkor túlléped az előző szintet. Amolyan egy lépés hátra, kettő előre.
2017. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok. Pár éve volt egy családi balhé, ami miatt kb. az összes családtagomban csalódtam. Most pár hónapja megismertem egy lányt, akit közel engedtem és rengeteget hazudott és cserben hagyott az ígérete ellenére. Ezek miatt érzéketlenebb lettem és kevésbé érdekelnek más emberek. Csinálom a saját dolgom és könnyedebb, boldogabb vagyok. Amit megtanultam, hogy az emberek a sikerre mennek, mint a dögök és a sötétségben egyedül marad az ember.

Természetesen vannak olyan emberek, akik fontosak és szeretem őket. De nem hiszem, hogy lesz új ember, akit közel engedek.

2017. nov. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!