Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is elfáradtok, ha valaki...

Ti is elfáradtok, ha valaki nem egyértelműen beszél? Én elvesztem a fonalat és türelmetlen leszek.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sok toldalékszót hasznàl és körülírja a helyzetet, mondanivalójàt.
2017. szept. 2. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem egyértelműen beszél, mondom neki hogy tanuljon meg beszélni normálisan ha azt akarja hogy értsem amit mond. És többé nem is kell az miatt szarakodnom, hogy kitaláljam mit mond a másik.
2017. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Apám ennek ékes példája. Ha mondom neki, hogy érthetetlen amit mond le hülyéz és ott hagy. Senki nem érti őt, de ez azért van, mert mindenki hülye..ő okos késsz!
2017. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Korrekt válasz!!! Sajnos, a csalàdom nem rendelkezik megfelelő kommunikációs készségekkel.

Megyek, mert ugye,nem tudom, hogy akkor ..wààà

2017. szept. 2. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a mondat tizedénél rászólok, hogy foglalja össze, mert nincs kedvem felesleges rizsát hallgatni.


Páromnál fordul elő, hogy tizennyolc kötőszót beletéve áll neki a mondandójának, én meg fél perc után megmondom neki, hogy öt tőmondatot kap, mert bogarássza a fene a lényeget :)

2017. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!