Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy PewDiePi...

Mi az oka annak, hogy PewDiePie videóit már csak 1-2, max 3 millióan nézik?

Figyelt kérdés

57 millió feliratkozóval ez nagyon kevés, és a tendencia afelé mutat, hogy egyre kevesebben nézik a videóit.

Mi az oka ennek?



2017. nov. 16. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert senki sem kíváncsi már a "mai pewdiepie-ra". Egy tucat youtube-s lett, botrányokkal, felszínes és unalmas, semmitmondó videókkal. Nagyon érezni, hogy már nem élvezetből csinálja, hanem a pénzért.

Ráadásul ezzel az új külsővel úgy néz ki, mint egy "igényesebb" hajléktalan hipszter. Nagyon előnytelen neki az a ronda, hatalmas szakáll meg a sok tetoválás. A régebbi énje aranyos volt, szerethető, sokan tudtak vele azonosulni, a mai énje viszont inkább kiábrándító és taszító, kinézetileg meg gusztustalan, már bocsánat.


A botrányairól nem is beszélve. A "fogyatékos", "meleg/homoszexuális" szavakat állandóan sértő jelleggel használja, plusz volt olyan videója, amiben valami pajzzsal táncikált, amire az volt ráírva, hogy "öljék meg az összes zsidót". Még ha csak "viccből" is csinálta (ami felháborító és nagyon nem a vicc kategória), akkor is megérdemelte, hogy a youtube egy csomó videóját demonetizálta (azaz nem kap utánuk egy fillért se). Egy csomó támogató szponzora is kihátrált mögüle.

2017. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Neked nem való az internet ha ennyire triggerel minden, ügyeletes sjw.
2017. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

PewDiePie-jal ugyanaz történt, mint ami Dancsóval. Rájött, hogy minek erőltesse meg magát, ha a sz@r és igénytelen minőségű/tartalmú videókat ugyanúgy sokan megnézik. Neki is már csak a pénz számít, a tartalom már csak másodlagos. Régen, amikor 24 millió körül volt a feliratkozók száma, akkor egy csomó olyan videója volt, amit akár 10-12 millióan is megnéztek.

A mostani csöves kinézetű, igénytelen pewdiepie ugyanúgy menni fog pár év múlva a levesbe, mint sok más youtubos, aki beállt médiak rvának.

2017. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen csatornák előtt mindig értetlenül állok. Baromi magas a feliratkozószám a megtekintésekhez képest!Magyaroknál is láttam már ilyet. Fordítva még érhetőbb lenne. De az az 57 millió minek van feliratkozva, ha nem nézni meg a videóit?!
2017. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

"De az az 57 millió minek van feliratkozva, ha nem nézni meg a videóit?!"


Mert menőségből, meg "igen én is ismerem pewdiepie"-t felindulásból a többség rákattintott a feliratkozás gombra, és ennyi. Mellesleg be lehet állítani, hogy ne dobja ki a youtube azokat az új videókat, amiket az a személy rak fel, akire az illető feliratkozott. Mondjuk így én sem érem, mi értelme van.

De az tény, hogy a feliratkozóinak a 95%-a magasról le se sz@rja a videóit. Ez meg pont amiatt van, mert pewdiepie videói egyre igénytelenebbek, és a stílusa sem a régi már.

Régen úgymond "aranyos" volt sokak szemében, sokan tudtak vele azonosulni is, meg nevettek a gyerekes bohóckodásán. A mostani igénytelen kinézetű, ronda hipszter pewdiepie-jal a többség képtelen azonosulni. A videói pedig ,ár csak saját magáról szólnak.

Tulajdonképpen pewdiepie saját magának köszönheti, hogy egyre kevesebben nézik.

2017. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Én régebben szerettem, mert ha egy ponton túl nagyon gyerekes is volt, de vicces és szórakoztató videókat csinált, szerettem a végigjátszásait is.

Ma viszont már nem nézem, nagyon megváltozott, és sajnos nem pozitív irányban.

Azért nézik egyre kevesebben a videóit, mert:

- már nem vicces, hanem nagyon erőltetett sokszor

- a videói nagyon egocentrikusak

- érezni, hogy már csak a pénz miatt csinálja, főleg miután a youtube demonetizálta egy csomó videóját a provokatív botrányai miatt

- uram bocsáss meg, de a kinézete egyszerűen förtelmes, nagyon rosszul áll neki az a sok tetoválás, a hatalmas Osama-Bin-Laden szakálláról meg nem is beszélve. Szerintem menőnek akar látszani, holott nekem inkább az igénytelen szó jut először eszembe. A szakáll meg a tetoválások nagyon előnytelenül állnak neki, nem néz ki jól.

- sok videója unalmas, nincs semmi tartalma

- ugyanúgy lefeküdt a médiának, mint sok más, emiatt már csak a pénz meg a hírnév számít, a régi rajongók mehetnek a kukába


Aki elku rvult a médiának, annak el kell fogadnia, hogy ugyanúgy egy tömegtermék lesz, mint sok más. Lehet, hogy egy ideig jóval híresebb lesz, de a tömegtermékekre pont az jellemző, hogy nagyon könnyen lecserélhetőek, pótolhatóak. Pewdiepie ugyanolyan médiaku rva tömegtermék lett, mint sok youtubos, akinek fejébe szállt a hírnév és a pénz. És hát egyes videóiból kiderül, hogy ez neki sem tetszik annyira, mert kezd rájönni, hogy bizony könnyen menni fog ő is a kukába, mert van más, akit nézni lehet. Ez történik most is. Hiába van 57 millió feliratkozója, ennek több, mint a 90%-a már nem kíváncsi rá. Amondó vagyok, hogy ha mindenkit leiratkoztatna a youtube, aki nem nézi rendszeresen a videóit, akkor pewdiepie feliratkozói száma kb 5-6 millióra csökkenne. Ezért hisztizett egy videójában is, hogy 50 milliónál letörli magát, hogy nézettséget generáljon, és felfigyeljenek rá, és a videóban olyan provokatív baromságokat is mondott, hogy biztos azért nézik kevesen, mert ő fehér, és nem néger vagy más.

A letörlős videója alatt is rengeteg negatív komment volt, hogy "na végre letörli magát mert a mostani pewdiepie kukába való médiatermék". Őszintén, ezzel a kommenttel valamennyire egyet is tudok érteni.

2017. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Tavaly volt egy magyar videos aki torolte az 50 ezres csatornajat mert atlagba 1-3 ezren neztek.

Utana csinalt egy masikat, hogy lassa hanyan iratkoznak vissza es mennyi volt a kamu. Azt hiszem 9 ezernel tart majdnem 1 ev utan...


Kb ez lenne PDP-al is.

2017. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem menő a szakálla.
2017. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés olyan csatorna van ahol a feliratkozó szám fedi a valós nézőközönséget. Ez ilyen. Most egybk elég jól megy a szekér 4-5 millió megtekintés szinte mindig a minimum. Elég sok meg a 10+ milliót is megüti az utobbi időben.

Egybk ha a mostani feliratkozó számot nézzük már csak 2 videoja van amin ennél több megtekintés van.

2018. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Valószínüleg nem lesz népszerű a véleményem de szeretném elmondani hogy Felix (Pewdiepie) egy igenis szerethető ember. A pénz egy részét amit kap mindig rászorulóknak adományozza és élő adásokat tart ahol a donate-ek szintén egy része jótékony célokra megy.

Nem tudom megérteni hogy a magyar nemzet hogyan lehet ilyen ítélkező (akinek nem inge ne vegye magára). Van akinek tetszik a külseje és van akinek nem. Ízlések és pofonok. Szerintem becsülendő hogy mer úgy kinézni ahogy akar és nem érdeklik az ilyen dolgok. Aki pedig emberileg szereti őt azt nem érdekli a külseje.

Szerintem a videói korántsem sorolhatóak a trash kategóriába. Minden nap rak ki egyet ami azt jelenti hogy minden nap foglalkozik a követőivel.


Nekem ő a példaképem mert ő egyedül építette fel mindezt és egyedül jutott el idáig.

2020. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!