Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » PewDiePie feliratkozóinak a...

PewDiePie feliratkozóinak a száma mitől növekszik töretlenül?

Figyelt kérdés

Eddig is folyamatosan növekedett, pár hónapja elérte az 50 milliót, most meg már az 53 milliót is túllépte.


Nem vagyok irigy, nem erről van szó, de mégis mit esznek rajta ennyire, hogy már 53 millió ember kíváncsi rá? És a feliratkozók száma folyamatosan növekszik!

De nem értem, hogy miért?

Amíg Gamer-videókat rakott fel, azok többsége is sokszor idegesítő bénázás volt, mellé gyerekes visítás, és gagyi humor. Most meg konkrétan csak önblamálásokat, semmiről szóló, gagyi videókat rak fel, amiket bárki meg tud csinálni.

Unalmas, elcsépelt témák, gyenge humor, ráadásul még kinézetre se valami nagy durranás (főleg ha hosszú szakálla van).

Tudom, ha nem tetszik ne nézzem, de kíváncsi vagyok, hogy az emberek mit szeretnek rajta ennyire, hogy már 53 millióan feliratkoztak rá, és folyamatosan növekszik a feliratkozók száma?


Nektek mi a véleményetek róla? Szerintetek valóban 53 milliós feliratkozást érdemel az, amit produkál?



2017. febr. 6. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert pér éve talán ő kezdte el ezt a gamer-videós műfajt a minercraftozással.Egyébként nekem se tetszik annyira.De egyébként sok feliratkozó szerintem kb a fele inaktív rányomott egyszer a feliratkozásra és csumi utána nem igazán néz rá.
2017. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Én sem igazán értem, hogy mi tetszik benne az embereknek. Régen én is néztem. Régebben volt humora és a videók elviselhetők voltak. Mára már az egész csak baromságokról és saját magáról szól. Amit most csinál szerintem egy nagy szar.
2017. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én se szeretem a videóit, régen belenéztem és nem igazán találtam viccesnek vagy érdekesnek. A feliratkozóinak a száma pont a népszerűségtől nő. Sokan azért iratkoznak fel rá, mert egy csomó másik ember is megtette és jelenleg neki van a legtöbb feliratkozója. Valamennyire mindenképp generálja magát is a dolog. Ezzel együtt ekkorra táborral könnyen tudja terjeszteni az új tartalmakat is és sok emberhez el tudja juttatni.
2017. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én se szeretem, mert roppant gyerekesnek és irritálónak tartom, a mostani videói pedig nem szólnak másról, csak saját magáról.

Mellesleg a feliratkozóinak minimum a 90%-a le se sz@rja a videóit, ugyanis az 53 millió feliratkozó ellenére a videóit átlagba csak 2-3 millióan nézik, ez pedig az 53 millióhoz képest egy nagy nulla ilyen szinten. Persze erről is kellett csinálnia egy hisztizős videót, meg hogy 50 millánál letörli magát, csak azért, hogy a figyelem középpontjában legyen, aztán persze nem törölte magát.

A csajának is majdnem 7 millió feliratkozója van, pedig amilyen nulla tartalmú, unalmas, "senkit sem érdekelne alapba" videói vannak, nem érné el a 10 ezret sem a feliratkozóinak a száma, ha nem PewDiePie-al lenne együtt.

2017. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen szinten már nem a feliratkozók száma számít, hanem az, hogy mennyien nézik rendszeresen a videókat. Persze ez függ attól is, hogy milyen videó, mennyire fogja meg a rajongókat, mennyire érdekes, stb.

A feliratkozók száma kerekítve 53 millió. Ahogy elnézem, a videóinak nagy átlagban 5 és 2 millió fő közötti a nézettsége, meg van pár 7 milliós is.

Ha 2 millióval számolok, akkor ez az 53 millió feliratkozónak a 3,7%-a.

Ha 5 millióval számolok, akkor az az összes feliratkozónak a 9,4%-a.

Ha a legnagyobbal, azaz 7 millióval számolok, akkor az az összes feliratkozónak csupán a 13%-a.


Még a legnagyobb, a 13% is egy semmi ahhoz képest, hogy ő a legnagyobb youtube-os. És ez azért sok mindent elmond. A régi videóit jóval többen nézték ahhoz képest, hogy akkor sokkal de sokkal kevesebb feliratkozója is volt. A nézettsége bőven afelé tendál, hogy egyre kevesebben kíváncsiak rá, egyre kevesebben nézik meg a videóit, pont azért, mert ő is már csak a mennyiségre, és nem a minőségre hajt. Régebben sokkal jobb és viccesebb volt, ma már nem szól az egész másról, csak saját magáról. A feliratkozóinak minimum a 87%-a inaktív, aki csak rákattintott a "Subscribe" gombra, aztán szevasz, ennyi volt. Az aktív nézők száma 7 és 2 millió között mozog

A játékkal meg a régi énjével kapcsolatos videó még elérik a 7 milliót, a baromságai meg önblamálások, egó-s videók pedig már az 5 milliót sem érik el. Tehát konkrétan CSAK PewDiePie-ra (értem úgy, hogy amikor csak pofázik a videóban és csak róla van szó) a feliratkozók kevesebb, mint 10%-a kíváncsi. Ez azért sok mindent elárul. Ebből nyilván az következik, hogy olyan sokan azért mégsem szeretik ők, hiszen csak pár millióan kíváncsiak rá. Ugyanilyen a barátnője is. 7 millió feliratkozó, de a legtöbb videója még a fél milliós nézettséget sem éri el.

2017. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
15%
Ha tudnám, mitől népszerű egy középszerű rasszista, unintelligens fehér pasas, akkor már én is azt csinálnám :D
2017. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Előző, attól népszerű, hogy szinte mindenben hasonló a társadalom nagy részéhez és tudnak azonosulni vele. A magyar ismert videósoknak is ez a titka. Ezért voltak nézettek az elődeik, a tévés valóságshowk, mert azokban is a nép fiai és lányai produkálták magukat.


A feliratkozószám semmitmondó. A videósok is elhiszik magukról, hogy X százezer néző van mögöttük, közben sokkal kevesebb állandó nézőjük van.

Vicces, amikor egy videós a feliratkozók száma alapján kijelenti, hogy például neki már van félmilliós nézői tábora. Az igazi nézői tábor csak egy kis része a feliratkozók számának. A rajongói tábor még annak is csak egy kisebb részlete.

A feliratkozószám csak annyit jelent, hogy mennyi profillal kattintottak rá a feliratkozás gombra.

Azt is számold bele, hogy sok felhasználónak több profilja van és ezért többször is feliratkozik egy ember egy csatornára.

A legtöbben megnézik egy videóját és megnyomják a feliratkozás gombot. Utána már lehet, hogy soha nem nézik meg a többi videóját, de a feliratkozás megmarad. Sokan azt se tudják, hogy ha újra rányomnak, akkor azzal le tudnak iratkozni. Hihetetlen, de a többség ilyen.

#5 leírta ezeket, csak számokkal.

2017. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem fogom most megvédeni pewdiepie-t mert mindenkinek vagy szimpatikus valaki vagy nem. Én 4 éve nézem minden nap a videóit. Nem csak a tartalom, maga Felix is megváltozott. Akik még mindig követik, azoknak a 90%-a régi rajongó, aki azért nézi őt, mert annó megszerette és szimpatikus lett neki. A maradék 10% lehet az, akik a feliratkozást generálják. Elsőnek látják a videóit, látják azt is mennyire sok feliratkozója van, és ebből kifolyólag azonnal feliratkozik, de valószínüleg többet nem fogja nézni.

Marzia ugyan ez. Akik nézik őt rendzseresen, azok főleg régi rajongók.

És hogy mért szeretik sokan pewdiepie-t?

-Mert régen minőségi, egyedi tartalmat nyújtott, és mellé egy nagyon szerethető személyisége volt. A végigjátszásokban vicces volt, hülyéskedett, még a fridays with pewdiepie-ban őszintén, komolyan mutatta be magát, vagy mindennapjait. És akik itt megszerették, azok a mai napig követik, mert nekik Felix egy jó barát.


Ui:

-Egy nagy rajongótól kaptál egy komoly választ, egy olyan kérdésre ami gyakorlatilag csak az volt hogy lehordtad pewdiepie-t mindennek, anélkül hogy ismernéd, tudnád az iskolai végzettségét hamár hülyének nevezed. Nekem is vannak emberek akik nem szimpatikusok, de ilyen mindenkivel van. Viszont mondok egy dolgot amivel remélem nagyon felidegesítelek:)

Felix, már most több pénzt keresett mint te életedben valaha fogsz. Brighton-ban él tengarparti házában a párjával. Boldog, elutazhat bárhova, megvehet bármit. Azt mondod nem jó ember? Többet adományozik EGY évben mint bármelyik Magyar sztár egész életében:) (ezt csak azért írtam le, mert tuti van olyan Magyar youtube-os, vagy TV-s vagy zenész akit szeretsz). Röviden ennyit erről, az IQ-d nagyon alacsony lehetsz hogy másokat leszólsz, aki senkinek nem árt, egyszerűen csak jókor volt jó helyen és most boldog:)

2017. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a véleményét mindenki leírhatja.

És nekem is az a véleményem, hogy nevetséges, hogy ennyire sztárolva van, miközben semmi extrát nem csinál, és ezt nem irigységből mondom, mert én biztos, hogy nem akarnék a helyében lenni.

Régen vicces videókat csinált, a személyisége is szerethető volt, nagyon sokan tudtak vele azonosulni.

Ma már viszont nem szól az egész másról, csak magáról, már tényleg látszik, hogy csak a pénz miatt csinálja az egészet. Szerinted miért van az, hogy az "50 milliónál letörlöm magam" videóban is azért hisztizett, mert kevesen nézik a videóit? Pont azért nézik egyre kevesebben, mert egyre kevesebb embert érdekel a mai pewdiepie. A régebbi videóit én is szívesen néztem, bár kétségkívül néha túllőtt a célon a gyerekes viselkedésével, viszont a mai videói fájdalmasan egocentrikusak. Ehhez pedig nem kell semmiféle tehetség, mert egy jó mikrofon és kamera beszerzése nem valami nehéz feladat, és ilyen videókat pedig bárki tud produkálni, akinek tengernyi ideje van.


Unalmas már az a duma, hogy "ha leszólod, IQ-nuku vagy". Miért, pewdiepie valami Isten, hogy nem lehet róla rosszat mondani? A negatív vélemény is vélemény, és az sajnos akkor is igaz, hogy pewdiepie ugyanolyan megélhetési youtubos lett, mint sok másik ember. Szerintem nem véletlen, hogy a játékokkal foglalkozó videóit még mindig 5-7 millióan megnézik, míg a saját magával foglalkozó, panaszkodó videóit meg már alig 2 millióan.

2017. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
8%
Elfelejtititek,hogy naponta felrak két videót és az átlagnezettsége 4-5 millió. A csatornájának az összmegtekintése valahol 15 milliárdnál van, ami youtubeon a legmagasabb. Illetve azt hiszem 2014 óta ő a legtöbb subbal bíró youtubos, és azóta is relevánsnak maradni hihetetlen nagy teljesítmény.
2017. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!