Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki korházban van,...

Ha valaki korházban van, miért ilyen kérdéseket tesznek fel neki az ismerősei?

Figyelt kérdés

Tegnap műtöttek és mindenki ezt kérdezi: hogy vaaagy? Fáj nagyon? Hogy érzed magad? A kaja milyen? Hányan vagytok egy szobában? Orvosnal adtál pénzt? Unalmas ott mi?

Basszus tegnap műtöttek persze h fáj, meg aki evett korházban tudja jól milyen a kaja, meg unalmas is. Nem értem....



2017. nov. 16. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
És úgy mégis, mi mást lehetne kérdezni egy ismerőstől?
2017. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, nem mindenki sablon kérdéseket tesz fel. Én például azt szoktam kérdezni, hogy hová megy a többiek elől polírozni a bohócot?
2017. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Hidd el jobban is esik, vagy esne ha ezt kérdeznék, mintsem a "fáj nagyon?". Annyiszor elmondom, hogy igeeeen fáj, amire elmúlna már a sok ismétléstől még mindig fáj.

2017. nov. 16. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Jobb lenne, ha a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbél gyulladásáról kérdeznének?
2017. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked az esne jól ha a kutya se szagolna feléd... ha így folytatod ne aggódj álmod teljesül ;)
2017. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Nyilván nem az esne jól, ha a kutya se keresne. De nem előre visz se a sajnálat, se az aggódás. Viszont a segítség felajánlás, a pozitív gondolatok szavak adása jól esik.

2017. nov. 16. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a kérdések az együttérzésről tanúskodnak, kérdező. Csak mivel te nem tanultál meg normális, emberi módon kommunikálni, azért nem érted ezt.
2017. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is piszkosul irritál. Elmondom egyszer és kész.


Beszéljünk másról, akár a kőszáli kecskék párzási szokásairól is, leszarom, de ne az én nyomoromról.

2017. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!