Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mi a fontosabb...

Lányok, nektek mi a fontosabb egy fiúban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt belsőre, külsőre. Ha lehet kifejtenétek miért pont az?

2017. nov. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Alapból a külső miatt nézek meg valakit. Aztán rájövök, hogy egy f🅰szkalap.

De általában ha egy kevésbé helyes srác akár csak hozzám is szól valami kedveset, tuti azonnal beleesek. Vagy ha valakivel össze vagyok zárva, ahol ő az egyetlen srác. És ilyenkor nem számít a külső. De a jelek szerint nekik igen, mert senkinek nem tetszem :'D van ilyen


15/l

2017. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aham.. ._. De úgy mégis mi lenne a fontosabb, hogy humoros legyen, vagy tudjon főzni vagy tudjon valami hangszeren játszani, vagy csak legyen jóképű? Esetleg ha van egy ronda srác aki amúgy tök kedves meg megértő azzal összejönnél-e? Ui.: Sajnállak, majd találsz valakit.. :D
2017. nov. 16. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A külső fontos,úgy tetszhet meg valaki.A kinézete,a beszéde,viselkedése alapján alkotok róla egy kis személyiségtesztet.Beleszeretni akkor fogok ha beszélgetek vele,megismerem.

Fontos az,hogy kedves legyen,törődő,humoros,ne legyen gyerekes,meg lehessen vele beszélni dolgokat stb.

16/L

2017. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, dobtam a pacsit!
2017. nov. 16. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak személyiség számít.

Aki ezt olvassa s nem így érzi, megsúgom, te is egy elme vagy, neked is csak az számít, csak éppen te is torzult vagy.


Tanuljatok.

2017. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok. De köszi a választ.
2017. nov. 17. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok: a humor jó pont.

És igen, ha kedves és megértő, de nem annyira helyes, összejönnék vele

2017. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!