Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelt kérdés

Mit választanál inkább:


1, Átlagos külső (nem kigyúrt, esetleg kicsit pár kiló plussz, de nem túlsúlyos), kisebb baráti kör, magasabb intelligencia, tájékozott, jó tanuló (egyetemre jár), házias (főz, süt neked stb :D), de inkább otthon ülős, nem annyira az a "bulis", kicsit nehéz természet, nehezebben szocializálódik, de romantikus, kevés (1-2) de hosszabb kapcsolata volt.


VAGY


2, Jobb külső, izmos, kidolgozott test, átlagos intelligencia, inkább csal egy dogán, mint hogy tanuljon, de be jön neki, inkább bulis, sok ismerőse van, minden héten eljárnak ide-oda a haverjaival, vidám, de inkább felületes. nem tanul tovább, inkább dolgozik.


A valósággal való bármilyen nemű hasonlóság a véletlen műve (jó, az elsővel nagyjából magamat írtam le, bár az egyetem csak szeptemberben kezdődik :D). A két nagyjából ellentétes karakter közül melyiket választanád?

Első sorban a hölgyek válasza érdekel (16-21), de felőlem írhatnak meleg fiúk is, informatív jelleggel. (privátot nem kérek)



#fiú #külső #párkapcsolat #belső #fontosság #meg még amit ide tudsz képzelni.
2015. jún. 18. 01:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Nincs harmadik opció ami a kettő keveréke? :)

13/L

2015. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, minden kéne mi?:D
2015. jún. 18. 02:04
 3/22 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényege, hogy a különböző jó és rossz tulajdonságokat ha szétszedjük, hogy melyiket tartod fontosabbnak.. De az olyan álmaidat hamar hessegesd el, hogy majd az izomszagú macsó ágyba hozza neked a reggelit amit ő sütött, meg meg mellé vicces is :D Ilyen a mesében van esetleg :D
2015. jún. 18. 02:06
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt a kérdést valóban eléggé szét lehet szedni.


A külső nyilván szubjektív, kinek mi tetszik. Emellett van, ami genetikailag adott, más meg életmód kérdése. Szóval az elmondottak szerintem egyenlő arányban igazak tudnak lenni mindkét személyiségre.


Az intelligencia lehet fontos szempont valakinél, nyilván az okosabb jobb, de azért én úgy veszem észre, hogy más szempontok fontosabbak szoktak lenni. Szóval amíg átlagos, vagy valamivel átlagon felüli intelligenciáról van szó, szerintem nem ez lesz a meghatározó, az alatt simán lehet kizáró ok.


A továbbtanulás/munka kérdést csak annyira méltatnám, hogy sok egyetemistánál jobb lett volna, ha inkább nem tanul tovább, és van aki úgy megy dolgozni, hogy simán elvégezhetne egyetemet is (sőt, van aki később el is végzi, csak nem rögtön suli után). Gondolom ez is inkább az intelligencia miatt került elő, ezért is ebből a szempontból véleményeztem.


A többi sokkal fontosabb tud lenni párválasztásnál, hiszen egy olyan lány, aki szintén sokat bulizik, társaságba jár a hasonló fiút fogja előnyben részesíteni, míg az, aki inkább az otthonülő tipus, kevesebb baráttal, az első srácot fogja többre értékelni. Ráadásul még ez sem szentírás, hányszor mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást? A gyakorlaban mondjuk ez a ritkább.


Szóval a statisztikai felmérésedet nem fogom most segíteni, de megnyugtatnálak, hogy mindkét személy tud vonzó lenni egy lány számára, csak a megfelelő partert kell hozzá megtalálni. Negatívumot egyiknél sem láttam, max. a nehéz természet és a csalás (de ezek szerintem megbocsájthatóak) ;) Felületesség alatt nem tudom, mit értettél, de az is valószínűleg inkább negatív tulajdonság.

2015. jún. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az egyetem-munka dolgot az élethez való hozzáállás bemutatása miatt hoztam fel. Felületességen pedig azt értettem, hogy a dolgok megítélésében nála a külsőségek dominálnak inkább. Az elsőt meg ne kövérnek képzeld el, hanem inkább ez a "nem sportolok, de nem is vagyok egy elhízott malac" testalkat :D

Próbáltam nagyjából egyenlő arányban összeszedni a tulajdonságot, nem az a célom, hogy hozok két karaktert, amelyek közül az egyik kb én vagyok, a másikat meg teleszórom negatívummal, és örülök a fejemnek, hogy engem választottak, de azért arra számítottam, hogy valamiféle döntést sikerül hoznotok. :D Nyilván kihez mi áll közelebb, nem azt kérdeztem meg, hogy "Objektívan melyik a jobb", hanem hogy hozzád melyik állna közelebb. :)

2015. jún. 18. 02:39
 6/22 anonim ***** válasza:

Értem én, de azzal, ha azt mondom, én inkább az elsőre szavazok, nem fogom neked reprezentálni a többség véleményét :D Szerintem aki bulizik, az a 2-est mondja majd, aki nem az az 1-est.


Külső alatt az elsőnél én sem azt értettem, de az aztán tényleg ahány ember, annyi ideál.


Aki egyetemet végez, előbb utóbb az is dolgozni megy (remélhetőleg). Van aki azért végzi, mert olyan munkát akar, van, aki csak nem akar még szembekerülni az élettel és a felelősséggel. Van aki a pénz miatt és elég kevesen, akik kifejezetten a tudásszomj miatt tanulnak tovább. Sok egyetemistát ismerek, akiket biztosan nem választanék egy dolgozó emberrel szemben, mert egyszerűen felelőtlen, éretlen. Amúgy bocs az elemzésért, csak unatkoztam.

2015. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Semmi baj, igazából érdekesnek és informatívnak találom amiket írsz :) Én konkrétan azért megyek egyetemre, mert tanári pályára készülök (ebben van tudásszomj és hivatástudat is), és ennek előfeltétele az egyetemi képzés. Illetve nem is nagyon szeretnék fizikai munkát végezni, valahogy soha nem találtam túlságosan testhezállónak. Egyébként valamiféle bölcsész szakon tanulsz / azt végeztél? :) Pszichológiára vagy filozófiára, esetleg valami irodalommal kapcsolatos dologra tippelnék, de aztán lehet, hogy nagyon mellényúltam ezzel. :D
2015. jún. 18. 02:56
 8/22 anonim ***** válasza:
Mechatronika. Inkább az informatika és a műszaki dolgok vonzanak, de mindig is sokminden érdekelt :D Kitudja, lehet elvégzek még egy pszichológiát is valamikor, utána nem csak a saját elméleteimmel faraszthatom a népet.
2015. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát tényleg rendesen mellényúltam :D De szerintem azért egy pszichológus elveszett benned. Mechatronika hallgató lány, hm, érdekes. Ilyenről sem hallottam még konkrétan :) És végeztél már, vagy még csinálod?
2015. jún. 18. 03:07
 10/22 anonim ***** válasza:
Vannak pedig. Egyébként hamarosan végzek. Viszont én most inkább az informatív jelleggel válaszoló fiúk táborát erősítettem, ezért nem is akartam választani a kettő közül, nem lenne hiteles. Bár talán így sem az, de az már nem az én gondom :D Inkább csak saját tapasztalat, meg amit magam körül látok. Amúgy matematika szakos tanároknak úgy hallottam ismerőstől, hogy a humán szakos tanárlányok a tökéletes párkereső hely egyetemen :D
2015. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!