Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jófogáson miért ilyen sok a...

Jófogáson miért ilyen sok a néma bunkó?

Figyelt kérdés

Megvettem háztól-háziggal egy terméket, de az az app valamiért nem működött megfelelően hibát írt.


Sokadjára elfejtettem kitölteni a futárnak megjegyzést és az app működött.


Írtam az eladónak , hogy törölje a hirdetés hát ő már nem tudja válasz ékezet nélkül.


Na végül is megoldottam, írtam a jófogásnak.


Írtam az eladónak, hogy sikerült megoldani erre no comment.


Legalább írta volna, hogy rendben megy majd a csomag vagy valami.


Remélem nem téglákat kapok 60ért... Kop-kop


Ti hogy látjátok ezt?



2017. nov. 17. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt nemcsak a jófogáson, hanem az élet minden területén vannak bunkók. Másrészt lehet, hogy az illető csak írásban kommunikál ennyire rosszul, lehet hogy élőben egy bűbáj. Én így látom, de azt is megértem, hogy emiatt most felzaklattad magadat.
2017. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézegettél már hirdetéseket ott, vagy pl hasznaltauto.hu-n?

Annyi analfabéta van ott, hogy az katasztrófa. Oké, lehet hogy attól még normális az illető, de az ember kedve elmegy a vele való üzleteléstől. Talán még a nevét is elírná az adásvételin, de bennem bizony él az előítélet, hogy aki a helyesírására nem képes adni, az más esetben sem lesz megbízhatóbb. 2017-ben, amikor már mindent automatikusan javíthat a böngésző is, ez csak odafigyelés kérdése.

Pontosan ezért én ugrom az ilyen hirdetéseket, van bőven tisztességesen feladott is, ahol megtiszteljük egymást a korrekt kommunikációval.

Nálam szabály, hogy ami rosszul néz ki, az általában az is.

2017. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz!


Most legalább jobban érzem magam.

2017. nov. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!