Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok már a nyarat?

Várjátok már a nyarat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
nem. utálom, mert meleg van olyankor. ha mindig 20°C lenne vagy annál kevesebb akkor azt mondanám h jó.
2017. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ha tehetném csak a nyárban élnék


utálom hogy télen 3 réteg ruha kell, fél óra átöltözni ha elakarok szaladni a boltba, sajnos ilyenkor mindig hideg a lábam ami rohadt idegesítő, nem is megyek ilyenkor sehova ha nem muszály, pedig nyáron mindig kerékpározok a környéken.

2017. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a havat várom, az olyan szép és meghitt :D főként mikor egyedül sétálok a hóesésben és a kedvenc bandám hallgatom *.* Viszont a Télen kívül az összes évszakot utálom.
2017. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én eddig gyűlöltem a nyarat, a tél volt a kedvenc évszakom, mert szeretek jól felöltözni, szeretem, hogy hamar sötétedik, reggel pedig később kel fel a nap, szóval ha 0. órára kell mennem, olyan, mintha még éjszaka lenne..:D

De mióta vannak macskáink, jobban várom a nyarat, mert félek, hogy megfáznak, amikor kimennek játszani a hidegbe, meg nyáron egész nap szétnyúlva heverésztek a napon vagy ha túl meleg volt, bebújtak a növények alá, most viszont alig tudnak kimenni a szabadba, szinte egész nap a házikójukban gubbasztanak :(

2017. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem igazán; 3 hónapig nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy össze ne izzadjam magam, este lehetetlen aludni a hőségtől és a szúnyogoktól, és a még a telefonom/laptopom is belassul a meleg miatt.

Bár meg tudom érteni, hogy vannak, akiknek hiányoznak a nyári szórakozási lehetőségek...

2017. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha az időjárásra gondolsz: én azt tapasztaltam a napokban, hogy kifejezetten kellemes légáramlatot lehet érezni a levegőben.


Amolyan tél végét-tavasz elejét érzékeltem a bőrömön (és egyéb érzékszerveimen) keresztül...

2017. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Részemről azt se bánnám ha csak az ősz-tél-tavasz körforgás lenne. Nem vagyok oda a nyárért, dög meleg, szúnyogok, izzadt az ember, nem elhet aludni...
2017. nov. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Naná.


1. hideg van

2. itt tavaly januárban 10! órát sütött összvissz a nap

3. okés, a karácsonyi vásár biztos gyönyörű, és St. Moritz is az lesz


Nyáron elutazunk Floridába (rokonokhoz) meg akkor 2-3 hetet kinn is töltünk bejárjuk a környéket (Key West, NY, szgetecskék Floridánál, Texas...)

2017. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18as vagyok. Bár a "nyáron" inkább május közepén megyünk, mert akkor nincs olyan bazimeleg.
2017. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!