Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Várjátok már a nyarat? Miért?...

Várjátok már a nyarat? Miért? Én már nagyon 18/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A nyári szünet jó benne, de nincs kedvem megint sült krumplinak lenni, tavaly is berohadtam a szobába.
2016. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, inkább rettegek tőle. A tavalyi iszonyatos hőhullámok nagyon megviseltek és állítólag idén még melegebb lesz.
2016. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én várom

Mert nyaralunk,gólya táborba megyek :D

2016. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon. Leviszem a barátnőmet a Balatonra.


21/f

2016. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. A kánikula borzalmas, moccanni se tudok, de máskor is meleg van. A nyár az, amikor nem tudok túrázni és egyáltalán mozogni, brrrr.

Plusz nem működik az agyam.


Én még a telet várom, alig volt egy kicsi hó eddig :D

2016. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is már nagyon:(

ma 10 fok volt végig meg napsütés, annyira élveztem, már ettől jobb lett a kedvem, de sajnos megint jön a hideg:((

2016. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is nagyon várom!A meleg miatt,a sulis szünet miatt,nyaralás miatt apával és barátnőkkel,talán idén nyáron még egy kis gleccsersí is belefér...majd meglátjuk.Ja,és persze imádom a fagyit minden mennyiségben!

Te miért kérdező? :)

20/L

2016. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem várom. Csak a szünet jó benne, de tavaly nagyon megutáltam a nyarat, elviselhetetlen volt az a többhetes 40 fok, már előre félek tőle. Tél meg szinte nincs is, most van télies hideg idő de egy hét múlva már megint 10 fok lesz gondolom...Aki egész nyáron nyaral meg fesztiválozik annak jó, de aki bent possad a házban mint én annak nem.
2016. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én várom, a nyarat is a nyaralások miatt, de legfőképp a szept1.-ét várom, hisz most megyek középiskolába :D
2017. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen most is várom a nyarat, csakúgy, mint ahogy múlt évben írtam.
2017. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!