Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha te nem hiszel magadban, ki...

Ha te nem hiszel magadban, ki fog hinni benned?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés: 1, motivációs könyvek által változtatni próbálok ezen, viszont a gyakszi adja a változás lehetőségét. Viszont; 2, a gyakszsiban nehézségek, akadályok elé állítanak (leginkább az emberek: direkt, véletlen vegyesen). Ha ekkor feladod és nem "harcolsz", akkor ugyanott vagy, leragadsz egy ponton. Tehát összegezve: magamnak kell hinnem, cselekednem.
2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szoktam mondogatni másoknak is, magamnak is.

Sok emberben azért hisznek, mert azok hisznek önmagukban, és ezt képesek másokkal is elhitetni. Két azonos képességű ember eredményei között óriási különbséget képes okozni az önmagába vetett hit, illetve a másik oldalról az elbizonytalanodás.

2017. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem minden fekete és fehér. Mindenkinek vannak mélypontjai, amikor jó, ha más is hisz abban, hogy visszatudok térni önmagamhoz, csak idő kell, kitartás és sok-sok munka. Ilyenek a családtagok és a barátok.

A mélypontokat leszámítva viszont én is mindig azt mondom mindenkinek, hogyha ő nem hisz, nem bízik magában, akkor nem fog senki. Mindenki a maga sorsának a kovácsa!

2017. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!