Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek higgyenek nekem? 15/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kamaszokat sokan nem veszik komolyan, mert tényleg határozatlanok. Én sem sokszor hiszek már korombelieknek. De mit csináljak, hogy bebizonyítsam én nem vagyok ilyen? Ha valamit kitalálok, azt végig is csinálom, határozzott tudok maradni. Egyedül anyukám hiszi ezt el, mert ismer, mindenki más, meg a szemembe röhög. (persze volt már hogy utána meg nagyot néztek)

2017. febr. 9. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz veluk szerintem. Az a lenyeg hogy anyukad hisz neked az nem szamit masok mit gondolnak. Szerintem csinald vegig amit mondasz es ugy is majd latni fogjak az elert eredmenyed es akkor nagxot neznek! Addigis szerintem ne evvel foglalkozz hanem avval hogy vegig csinald amit mondtal.:)
2017. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a véleményükkel
2017. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek azért nem hisznek neked, mert saját magukból indulnak ki. Hazug kutyák és azt hiszik, hogy mindenki más is az. Egy ember jellemét az mutatja meg, hogy mit feltételez másokról. Én általában a jót feltételezem, pofára is estem már jó párszor. De a legtöbb embernek nincs 2 őszinte perce, így szerintük mindenki olyan hazug mint ők. Tojd le őket és tedd a dolgod.
2017. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nem a korod miatt nem hisznek neked, ez később is így lesz nyugi.
2017. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük sz@rd le amit hisznek rólad az a lényeg hogy te magadról tudod hogy mire vagy képes.
2017. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!