Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől lehet, hogy van egy...

Az mitől lehet, hogy van egy ismerősöm akivel multkor beszéltem élőben és amikor ir valami facebookon hallom a fejemben ahogy mondja, mármint az ő hangján?

Figyelt kérdés

Ez igazábóél lehet,hogy viccesen hangzik de tényleg igyvan. Lehet,hogy elkezdtem valamit érezni iránta? vagy csak bebeszélem magamnak,hogy akármit is érzek?

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat, előre is.


2017. nov. 20. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá, vagy nagyon kötődsz hozzá
2017. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez eleg gyakori dolog.
2017. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig az adott emberek hangján olvason a fejemben az üzenetüket. Érdekes de csak jön nem direkt :D
2017. nov. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb emberrel így van. Most találkoztál először a való életben emberrel, vagy mi?
2017. nov. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom, hogy kinek a "hangján olvasom" például a ti válaszaitokat. Elvégre nem ismerjük egymást de mégis valaki hangján olvasom.

Női hang. Lehet, hogy a sajátom? :D

2017. nov. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!