Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ha elfogadtok valakit...

Fiúk, ha elfogadtok valakit (egy lányt) pl. facebookon, ugye akkor valamennyi szimpátiát éreztek iránta, ha nem is ismeritek, de a képei/ahogy kinéz, ugye tetszik valamennyire?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 19:45
 1/8 Borosta2 ***** válasza:
hogy érted, hogy elfogadni? most vagy én vagyok erre képtelen vagy nem értem mit akarsz. ha az elfogadás az jelenti, hogy életben hagyom ha valami baromsággal fordul hozzám vagy csak zavarja a környezetem akkor nem, miért kéne? alapból nem vagyok szimpátiapárti, holott kinézetre elég pontossággal olvasom az wmberek beállítottságait, de akkor sem valahogy sose voltam nyitott az ilyenekre.
2015. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, különben ált. az ismeretlenek jelöléseit figyelmen kívül hagyom.
2015. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőnek: Nos úgy értem a barátnak jelölést, felkérést ismerősnek stb... Érthetőbb?
2015. jan. 23. 20:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm! Jó egy 'nem lány barát' véleményét olvasni ilyennel kapcsolatban! :)
2015. jan. 23. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit elfogadok aki bejelöl. Gondolom akar valamit. Aztán majd kitörlöm ha nem ismerem csak felvett, de rám se írt azóta.
2015. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy úgy fogadom el...lol.


Amúgy lóf..szt nem jelent hogy visszaigazolok e valakit vagy sem. Se szimpátiát nem érzek, se semmit. Az meg hogy a képei hogy néznek ki megint semmit nem jelent.

2015. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-nek köszönöm válaszod!


A hatodik válaszolónak pedig azt modnanám, hogy az emberek mind másak. Lehet, hogy te így gondolod, de nem biztos, hogy ez így van mindenkinél. Vannak felszínes emberek.... Köszönöm válaszod! :)

2015. jan. 23. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Vicces úgy felszínességről beszélni hogy te magad is azt kérdezed hogy "de ugye a képei alapján tetszik?".


Másrészt, ha azzal jössz hogy "mások másképp gondolják" akkor minek kérdezed meg valaki véleményét?


De továbbra is azt mondom, az hogy FACEBOOKON visszaigazol valaki, az csak egy kattintás...nincs benne szimpátia, se vonzalom, se érzelmek...egy kattintás az egész. És ez nem felszínesség, csak mégis milyen szimpátiát érezzek egy ismeretlen irányába aki facebookon jelöl be?

2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!