Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden férfi fél a nőktől,...

Minden férfi fél a nőktől, ezért gyűlölik őket! (? )

Figyelt kérdés

A pasik lényegesen többet foglalkoznak a nők gyűlöletével,mint fordítva. Bárhová nézel, mindenütt hímsoviniszta viccek (pl rejtvényújságokban az összes), ha nem jött össze hogy tárgyként kezelve egy nőt, lefektesse, akkor a világ összes nője kurtizán, stb. A gond nem a férfiakkal van, hanem a férfiak hiányával. Mert ez a nagy nőgyűlölet abból fakad, hogy ők nem nőt keresnek,hanem egy új anyukát, aki egyben engedelmes kutya is. Nem emberként néznek a másik félre,hanem azt várják el, hogy olyanok legyenek, mint ahogyan a picinyke világuk illúziójában képzelik. Aztán persze pofára esnek, megsértik az isten komplexusukat, hisztiben törnek ki, és minden nőt lekurtizánoznak.

De anyuci nem prosti, pedig ő is nő. Meg a nagyi,aki oda adja ajándékba a nyugdíját, meg keresztanya,akinél nyáron nyaral, meg a szomszéd kislány,mert ő cuki, de ivaréretten majd gonoszság változik.


A nők szeretik a férfiakat. Ha beírod a keresőbe,hogy fa...szopó férfiak, vagy dögöljön meg az összes férfi, találatként az jön be,hogy irtsuk ki a nőket,minden nő fa... szopó, éjjeli lepke ,stb.


A nők inkább azon agyalnak, hogy tetszenek a másik nemnek, hogyan kedveskedjen, de ha utálja is a pasikat, azt kisirja egy barátjának majd túllép rajta. A csajok inkább tini korban fújjoznak a pasikat, mikor azok még egy 3 éves szellemi szintjén vannak, de ők férfiként tekintettek rájuk. Ez idővel elmúlik és mire felnőnek már csak hisztis gyerekként néznek rájuk,akikre mindent rá kell hagyni.



2017. nov. 21. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de ez egy zagyvaság.


Normális, egészséges férfi nem gyűlöli a nőket, hanem szereti.

A mentálisan beteg emberek, akik még csak nem is csillogó személyiségek, (bármely nem tagjai) azok szenvednek ilyesmikkel. Önigazolásképpen, hogy nem bennük van a hiba.

2017. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nőket. Velem mindig kedvesek :D (nem rosszra gondolni)
2017. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, akkor nézegess femináci fórumokat, ott biztos jól fogod magad érezni, sok hozzád hasonló önérzetes nő van ott, aki egyből hisztizik, ha a nőkről van szó.

Én meg azt tapasztalom, sok helyen sértődött nők vannak, ok nélkül tahók a férfiakkal, mindenütt okoskodnak, és a kisebbrendűségi komplexusukat kompenzálják evvel.

2017. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeségeket beszélsz, és nem tudod mit jelent a "gyűlölet". (Segítek: közelében sincs ennek)
2017. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az a tapasztalatom hogy, nők nagy része model,miliomos válalkozo, akkar lenni az átlagost meg le nézik.Meg olyan elvárásaik vannak ami nevetséges a férfi legyen miliomos és mindig járjon a kedvében.Nem kapcsolatot keresnek hanem valami mese világot ami max tv-ben létezik.
2017. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem úsztassad meg a gumikacsát a kádban fürdés közben, majd utána egyél egy pöttyös rudit, moss fogat s aludj kicsit;)
2017. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, de én magamból kiindulva igenis rühellem a legtöbb ffit. A gusztustalan vetkőztető tekintetük, ahogy méricskélnek, a füttyögetés, a szia cica. És valjuk be, ffi és nő közt nincs teljes barátság. Bezzeg, ha egy nőt visszautasít egy férfi... Hajaj! Ott aztán van hiszti és köpködés.

28/N

2017. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Én eddig férfinek tartottam magam és imádom a nőket!:)

Finomak, puhák, jó illatúak.

Mindegy, hogy vékonyak vagy teltek, szőkék vagy barnák, lényeg a nőiesség.

2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van humorod ,,meg a szomszéd kislány,mert ő cuki, de ivaréretten majd gonoszság változik. ,,
2017. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem meg, minden él nélkül, van más tüneted is a fent leírtakon kívül?


Ezek alapján:

[link]

a 18 lehetséges hibából hányat ismersz fel a véleményedben? Ha több, mint 3, kérj orvosi segítséget.

2017. nov. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!