Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyen bunko velem a...

Miert ilyen bunko velem a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Holnap megyek hozza,es kerdeztem tole valamit es rendesen leirta de utana elkezdett bunkoskodni hogy mar ennyi meg annyi ido van,miert irok en neki ilyenkor,stbstb... Meg hogy neki is van sajat dolga...Ertem en ezt,de en rzt honnan tudhatnam hogy neki mikor van dolga? Meg akkir miert lep fel fbre? Ra erhetett volna holnap delutan is vagy valamikor vissza irni,nem irtam neki hogy na most azonnal valaszolj,vagy hogy miattam lepjen fel fbre... Anyam azt mondta,hogyha ilyen bunko lenne vele akkor o inkabb nem is menne hozza hanem keresne mast... de en ezt nem akarom megtenni,mert holnap mar kene mennem hozza es az utolso pillanatban nem akarom lemondani.... Ti mit tennetek a helyemben ?

2017. nov. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Én azt tenném a helyedben, hogy munka ügyben nem egy magán jellegű csatornán keresném.
2017. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet menzeszel...
2017. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!