Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehetséges hogy szemből...

Az lehetséges hogy szemből szép vagyok oldalról meg olyan ronda. Olyan fura a fejem. Vagy csak nekem tűnik furának? Senki nem mondta még hogy csúnya lennék de én még is azt érzem:/

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is pont ezt látom! Mármint nem azt hogy a legszebb ember a világon, de teljesen normálisan nézek ki szemből, de oldalról valami ocsmány vagyok...
2017. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül
2017. nov. 22. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább az van, hogy oldalról sokkal ritkábban látod az arcod és szokatlan a látvány? :)
2017. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát lehet :/
2017. nov. 22. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy ahogy már valaki írta, hogy csak szokatlan a látvány, de lehet hogy oldalról nem előnyös a formája..mindenkinek meg van hogy hogy mutat jól egy fényképen pl..és vannak előnytelen szögből készült képek amiken a szép lányok/fiúk is nézhetnek ki rosszul..ne aggódj ezen :)
2017. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En meg pont forditva
2017. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ronda vagyok oldalról :( Nagy az orrom
2017. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, oldalról nagyon gázos, de szemből tök normális. Főleg az orr meg a száj rondít be.
2017. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Képet kérhetnék, kérdező!
2017. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, tök eldeformálódott fejem van, ilyen undorító, behorpadt homlokom van, meg nagy az állam is, pluszba még az orromnak is ilyen hülye alakja van oldalról, de ezek szemből ugye nem látszódnak, szóval úgy még egész tűrhetően nézek ki, oldalról meg mint valami torszülött...Épp múltkor vettem észre ezt magamon, amikor egy próbafülképen ruhákat próbáltam és több tükör is volt, úgy elhelyezve, hogy minden szögből láthassuk magunkat, amikor megláttam oldalról a fejem, azt hittem, elsírom magam..
2017. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!