Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy sok kudarc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sok kudarc után valaki olyan szinten leadja az igényeit és reális önértékelése legyen, hogy sosem fog vonzódni egy szép csaj után?

Figyelt kérdés
Az évek múlásával azt vettem észre (a sok kudarc hatására), hogy már előbb felfigyelek egy kissé csúnyácska (amolyan furcsa megjelenésű és kissé bogaras/titokzatos) csajra és ha meglátok egy szép lányt, akkor semmilyen érzelmet nem vált ki belőlem. Lehet tudat alatt bemesélem magamnak, hogy nem hozzám való és már könnyedén tudom kontrollálni az ösztöneimet? És ez most halál komoly. Mint amikor rápillantasz egy 7-es BMW-re és egy tizedmásodperc alatt végigfut az agyadon, hogy "biztosan egy pénzes vállalkozóé", "sosem lesz annyi pénzem, hogy megvegyem", "jó...nem is érdekel". Tudom, hülyén hangzik, de ugyanez az érzés, csak a nőkre vonatkoztatva. Létezik, hogy olyan szinten megváltozott az értékrendem, hogy a szép csajok egyszerűen ne legyenek számomra vonzóak? Van köztetek ilyen pasi? Szerintem ez egyáltalán nem elszigetelt jelenség.

2016. szept. 19. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Létezik, két lábon járó példa vagyok rá. Napokban is rápillantottam a munkahelyemen egy nőre, kollégám épp ott volt, említettem neki, hogy látod, ő tökéletes lenne nekem párnak hosszú távra, erre lehurrogott, hogy persze, adjam már még lejjebb, olyan csúnyácska, blabla. De nekem ő akkor is megfelelt volna, a külső szépség mulandó. Elég volt nekem, hogy kedvesnek tűnt. És, hogy nőből volt.
2016. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Az hiszitek humorosak vagytok?😊
2016. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: ?
2016. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem viccesek. Kettes értékelhetnéd te is bár, aki nem érti a viccet annk hiába is...
2016. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értékelem is, hiszen mosolyra fakasztottak. :)
2016. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érzed, a szép lányok számodra elérhetetlenek. És talán igazad is van. Minnél csinosabb, annál több férfi udvarolgat neki. Vagyis több közül választhat. Volt csinos barátnőm is. Elmentünk szórakozni, és az agyamra ment, hogy az összes szépfiú csapta neki a szelet. Zavart, mert úgy gondolták egy ilyen srácnak, mármint nekem nem lehet ilyen csaja. Így úgy érezték szabad a gazda. Nekem pedig megalázó volt. Na csúnyácska lánnyal ez még sose fordult elő. Ő csak a tied. Persze csupán nyilvánosan. Mert senki se fogja a haverjai előtt játszani a hódítót, ha ilyen lány van a színen. De a pasik töbsége könnyű prédának tartja. Így be is cserkészi. Csak titokban. Vagyis a csinos lányal szeretnek felvágni, de a csúnyácskát is meg..ugnák. Csak a lányon múlik milyen fajta. És őszintén inkább legyen jó partner, kellemes társ, mint toppmodell. A szép lányokat megnézem, de nem udvarlok nekik. Jobban vonzódom a különlegessek iránt. Nem minden a tökéletes külső.
2016. szept. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!