Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy ilyen gép ami...

Ha lenne egy ilyen gép ami gombnyomásra megváltoztatna mindent veletek kapcsolatban melyik gombot nyomnátok meg?

Figyelt kérdés

1. gomb: Elvisz a jövőbe, hogy ott élj de egyik családtag, barát, szerelmed se lesz ott veled, korod nem változik, vár ott rad egy ház és egy munkahely


2. gomb: Vissza visz a múltba, ahol még az emberek földmüveskedtek, harcoltak, uralkodtak

Szintén nem lenne ott senki akit ismersz, korod nem változik, lesz ott is egy kis hazád, és megélhetésed


3. gomb: Átváltoztatna állattá, olyaná ami szeretnél lenni


4. gomb: Kitörli a memóriádból azokat a dolgokat amikre nem akarsz emlékezni


5. gomb: Kapnál 10 millió forintot de sose lehetsz boldog mással


6. gomb: Lenne egy olyan párod akivel örökké boldog lennél, de épp hogy megéltek


7. gomb: megöl a gép, cserébe meg gyógyítja az egyik haldokló családtagod, barátod, rokonod, szerelmed


8. gomb: elnyered az összes tudást a világon, okosabb leszel mindenkinél, beszéled majd az összes nyelvet is de a magányt is megtapasztalod, nem lehetsz boldog senkivel se


9. gomb: olyan külsőt kapsz amilyet akarsz, de a személyiséged is megváltozik, teljesen más ember leszel, egy gonosz, nagyképű öntelt ember, gonosz tettekkel


10. gomb: Inkább mégse veszed használatba a gépet


Ez a gép megváltoztatja az életed, de tudni fogsz arról hogy ezt a gépnek köszönheted.


Unatkozasból írtam ki ezt a kérdést. Akinek nem tetszik az ne válaszoljon.

Illetve aki válaszol, kifejtheti ha akarja hogy miért azt a gombot nyomta meg.

A gép használata ingyenes.


2017. nov. 23. 20:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
3. mert szenvedés ember lenni, inkább lennék állat
2017. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as gombot nyomnám meg. Nem voltam boldog senkivel, úgyhogy minden változatlan maradna azon túl, hogy rettenetesen okos lennék.
2017. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én is a 8ast választanám! :)
2017. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is a 8-ast nyomnám meg.
2017. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A 2 mert unalmas életem lenne akkoriban még öszinték voltak az emberek egymásal.Nem néznének le mert csak 1 házam van kis földel.De a legjobb nem lennének multi cégek meg reklámok.Ja meg nem kelene mindenhez 10 papir meg idöpontok csak normális kiszolgálás.És az önvédelem miatt nem börtönöznének be.Meg az adó is jóval keveseb lenne meg azt csinálhatnám amit szeretnék.
2017. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi válaszokat! :) Mindenkinek nyomok egy zöld kezet!
2017. nov. 23. 20:55
 7/32 anonim ***** válasza:
8-vagy 9
2017. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Dongaben ***** válasza:

Most épp a 11-est!

Egyedül lennék 1-2 hétre, minden külső hatástól mentesen. Csak fáradt vagyok...

2017. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
10., mert egyik opció sem tetszik.
2017. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Írtam volna még de akkor túl hosszú lett volna:D

Koszi nektek is!

2017. nov. 23. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!