Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én érzékeny...

Szerintetek én érzékeny (lelkű) vagyok, ha nem nagyon bírtam a budapesti Holokauszt múzeumot?

Figyelt kérdés

Aki járt már ott biztos tudja, hogy vannak abban a múzeumban elég borzasztó dolgok. A krematóriumos videót a narancssárga ötös teremben megnéztem, ám az utána jövő képeket és a legutolsó videót egyáltalán nem, csak a fejhallgató mesélt nekem pár szörnyűségről, ott majdnem elsírtam magam.

(Viszonyításképp: minden osztálytársam látta azokat, amikhez nekem nincs gyomrom.)



2017. nov. 24. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a reakciód teljesen normális. A kiállítás célja pontosan az, hogy ezek a borzalmak soha ne ismétlődhessenek meg. Aki ezt közönyösen végig tudja nézni, az nem ember.
2017. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én nem vagyok ember. Hurrá
2017. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: Hallottam olyan srácról, aki azt mondta, hogy ez az egész kamu, megrendezett, és nem lehetett meggyőzni az ellenkezőjéről. Annak valószínűleg közönyös volt a program.
2017. nov. 24. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
az elsőnek igaza van: vannak, akik átélik a helyzetet. Egy svéd barátom kis híján elsírta magát, amikor Raoul Wallenbergre emlékeztek itt, Mo.-on.
2017. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az vagy, de nincs ezzel semmi gond. Engem nem tudnak meghatni, bár tűzoltóként elég sok mindent láttam már eddig.
2017. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is sok szörnyűségen keresztül mentem 20 éves létemre és engem sem viselt meg ennyire Auschwitz. Pedig imott bent voltál a krematóriumban, nem videóról láttam... Ott volt a 2 tonna zsidóhaj, a barakok stb. Sok mindnet átvértékeltem.

Gyomrom is volt hozzá.

Gondolom a horror filmeket se bírod.

Szerintem nem értél meg még erre

2018. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
54%

'Szerintem a reakciód teljesen normális. A kiállítás célja pontosan az, hogy ezek a borzalmak soha ne ismétlődhessenek meg. Aki ezt közönyösen végig tudja nézni, az nem ember.'


Köszönjük kedves libsi "úr" remélem a melegek házasságát is tamogatod. Mesélj még kedves "felvilágosult" "barátom"

2018. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!