Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek olyan mint ő?

Hogy legyek olyan mint ő?

Figyelt kérdés

Gondolom nagyon sok osztályban van az, hogy a lányok két pártra vannak szakadva, menőkre, és átlagosokra, és mindkét félnek van egy egy vezetője, a többiek meg behódolnak neki.

Nálunk viszont van egy olyan lány, aki nem vezéregyéniség, de nem is követi őket. És ő nincs kiközösítve az osztályból vagy ilyesmi, de mégse ált be sehova, nincs sulis BFF-e, de nincs is roszba különösen senkivel.

Ez milyen személyiségtípus? Hogy legyek olyan mint ő?



2017. nov. 26. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia és érettség kérdése. Szerintem ezt tanulni nem lehet.
2017. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Aki más akar lenne annak az egyénisége már elveszik, ami pont ahhoz hiányzik, hogy olyan legyen mint az adott személy :)
2017. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

“Ez milyen személyiségtípus” Nekem az jutott eszembe, hogy normális!! Én megvetem az ilyenféle közösségeket, nekem egyetlen iskolám és egyetemem sem volt ilyen, szóval furcsállom azt, ahol ez van, én csak az amcsi koleszes filmekben láttam azt a jelenséget, a valóságba nem, de szomorú, ha van ilyen.

Az én osztályomba is voltak olyanok, akik a társaság fejének érezték magukat, de nem volt jellemzõ az hogy bárki “behódoljon”, inkább kiröhögték, hogy milyen nagy az arca.

Nem tudom, hogy kellene elképzelni ezt a “behódolást”. Én azt látom a környezetemben, hogy mindenkinek van véleménye, akár átlagos vagy menõ. Nincs “egy vezetõ”, max többen, akiknek nagy a hangjuk, így felvonják magukra a figyelmet. Ha valakivel sokan egyetértenek, akkor azt nem behódolásból teszik, hanem azért simán igazat adnak neki, tehát a társaság “vezetõje” méltó megválasztott, mert van olyan személyisége vagy intelligenciája, hogy inspiráljon, vagy hasson magakörül. De ettõl még nem fognak mindenben bólogatni neki, tehát örülök, hogy nem voltak ilyen birka osztálytársaim.


Az osztálytársad nem birka, ezért nem engedi, hogy manipulálják, van elég esze hozzá. Szerintem okos lány lehet és felnéznek rá, de azért nem viselkedik úgy, mint egy “vezéregyéniség” mert lelke is van hozzá, és nem akar odatársulni, mert látja, hogy mit jelent nálatok “vezérnek” lenni. Ez nem olyan pozíció, amit bárki kívánna.

2017. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2017. nov. 26. 14:14
 5/9 A kérdező kommentje:

És igen sajnos nálunk eléggé amcsi filmes a felállás, nálunk vannak e legmenőbb diákok. A behódolás,főleg a menőknél van, hogy van egy vezető,neki egy BFFje a többiek meg szinte mindenre bólógatnak. Sajnos én is ide csatlakoztam, mert buta voltam, de rájöttem hogy igazából senki nem a barátom igazából. A másik csoport,az inkább hasonlít efy baráti társaságra, de rájuk is mindenki úgy gondol,hogy ők/Viviék meg hasonlók. Tehát mindenki csak úgy egybe veszi őket,és ez a két csapat rendszeresen balhézik, de az a lány abból is kimarad.

Én igazából tökre "tisztelem" őt, mert például ha problémája van, nem hisztizik és elmondja mindenkinek, hanem megoldja. És persze nem pont olyan akarok lenni mint ő, de hasonló.

És ha már az amerikai filmeknél tartunk,akkor ő a "magányos farkas" lány változata.

2017. nov. 26. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő egy korrekt ember a leírásod alapján. Talán ne hallgasd meg a pletykákat, főleg ne terjeszd őket, de állj egyik oldal pártjára se, legyen meg a saját értékrended, saját elveid, azokhoz ragaszkodj. Esetleg barátkozz össze ezzel a lánnyal (a leírásod alapján amúgy is szimpatikus neked, felnézel rá), és lesd el a "titkát". Ez a mentalitás egyébként még jól fog jönni.
2017. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*ne állj egyik oldal pártjára se
2017. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogy barátkozzak össze vele? Szinte semmit nem tudok róla, és szerintem nagyon senki más sem ismeri.
2017. nov. 26. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele? :D Biztos nem fog harapni, ha odamész hozzá, és momdjuk megkérdezed, mit szokott csinálni szabadidejében.
2017. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!