Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek olyan tökéletes,...

Hogyan legyek olyan tökéletes, mint a nővérem?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem az van, hogy nem szeretem, vagy hogy irigykedek rá. Tök büszke vagyok, hogy ennyire hibátlan tesóm van. Régebben nem is zavart, hogy mérföldekkel jobb nálam mindenben. Most viszont ha ránézek, mindig eszembe jut, hogy sose leszek annyira jó, mint ő, és ettől nagyon szomorú leszek. Hogyan legyek én is tökéletes?
2017. jún. 11. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bakker, kérdezd tőle mi a titka!
2017. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs titka, így született. Abszolút nem erőlködik. :(
2017. jún. 11. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

senki se tökéletes

egyébként miben olyan tökéletes? valami konkrétumot említenél?

2017. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenben. Gyönyörű, zseni, tehetséges, kedves, vicces, jófej... Mindenki nagyon szereti, és alapból tisztelik. Egy korcsnak érzem magamat mellette. :(
2017. jún. 11. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel nem tudsz érdemben olyan lenni mint ő, el kell fogadnod,-ő sem tehet róla hogy olyan amilyen-senki se tehet róla milyennek születik.
2017. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cseréld ki a testrészeidet robot darabokra, a galaxis őrzőiben van jó példa arra, hogy milyen egészséges testvéri rivalizálás nőhet ki ebből.
2017. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem akarok rivalizálni vele, esélyem sincs.

Különben párszor már mondtam neki, hogy szomorú vagyok, hogy nem lettem olyan jól sikerült, mint ő, és ilyenkor mindig azt mondja, hogy ő se tökéletes, meg hogy csak nincs önbizalmam, és nem veszem észre a jó dolgokat magamban.

2017. jún. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!