Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Csintalan Sándor tv-s...

A Csintalan Sándor tv-s szereplő miért böfög, krákog, fingik a mikrofonba? Miért nem tud normálisan viselkedni? Komolyan kérdezem. Nem is ismertem ezt az embert, csak a nagyanyámnál ment és hát nem gondoltam volna ezt.

Figyelt kérdés
... ezt, hogy a tv-ben értelmiséginek nevezett emberek így viselkednek.
2017. nov. 27. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy ötven x éves ember, biztos gennyes váladék jön a tüdejéből, stb. Nem meglepő, tudjuk milyen egészségügyi állapotban vannak itthon az emberek, főleg az idősebbek. Ettől még nem fog változni a mondanivalójának a hitelessége semmilyen irányban, próbálj túllépni rajta. Egyébként szerintem is zavaró
2017. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert 1 igénytelen bugris. Tök mindegy, hogy 50 x éves, van aki 70x évesen se viselkedik így.

Ez a pali amúgy nem valami ezos idióta? Anyám szokta folyton nézni, nekem feláll a szőr a hátamon tőle

2017. nov. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a probléma vele. Ha tudnád, hogy milyen emberről van szó, ezt tartanád a legkisebb problémának a tévészereplésével kapcsolatban.
2017. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő, ilyen csintalan...
2017. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!