Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől lehet? A stressztől?

Ez mitől lehet? A stressztől?

Figyelt kérdés

Néha, ilyen random dühkitöréseim vannak, nem tudom miért. Pl. Be jött anyukám a szobámba, elvette a telefonom, és utána elkezdtem sírni, és visítani tudtam volna, össze téptem pár papírt. Pedig nem vagyok nagy függő. Ez kb minden 2. Nap megtörténik.

Hát, igazából kitűnő vagyok az iskolában, a négyesért már kapok (leszidást, de nem az ejnye

bejnyét :c) minden nap 9-ig tanulok, csak 1 barátom van.Próbálok itthon is tökéletes lenni, mint ahogyan elvárják, de nem megy.

És ha pl, a lábammal hintáztatom a széket, megkapom hogy "Édes kislányom, te értelmi fogyatékos vagy?! "

Ilyenkor gyakran elő szokott jönni egy-két könnyem, nagyon érzékeny lelkű vagyok. És mindig más gyerekhez hasonlítgatnak. Pl. "Az xy ennél sokkal jobb jdgyeket szokott szerezni, te miért nem vagy rá képes??? "


Visszatérve. Ez a sok stressztől lehet? Vagy nem? És ha igen, hogy lehet leküzdeni, vagy mikor fog elmúlni?


12/l



2017. nov. 28. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen szülők mellett nem csoda a stressz.Vigasztaljon, hogy amint felnősz elköltözhetsz tőlük, mást nem nagyon tudsz tenni.
2017. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen attól van.Teljesen el fogják cseszni az idegrendszeredet a szüleid!

Hiába leszel okos,egy szociális fóbiás,pánikbeteg idegroncsot csinálnak belőled,akinek az élete egy szenvedés lesz.

Ne hagyd,nagyszüleidnek szólj,hátha valamit tudnak segíteni.Próbálj meg "rosszgyerek" lenni,lazáskodj,és legyél szemtelen,mert megérdemlik a szüleid.

Szegény anyám velem is ezt csinálta,az egész életemre kihat pszichésen.

2017. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Késő,már többször is volt pánikrohamom. :c

Egy darabig pedig nem tudtam egyedül aludni se, az öcsémnél aludtam. Bezzeg őt imádják. .-.

Amúgy apa mindig ilyen, anyukám néha atomkedves, néha meg jön az "idióta, jobb jegyeket!!! ". Furcsa. Beel fogok őrűlni.

Rossz meg, nem is tudom.. Mindenkinek elújságolnàk, és nem akarok kiszúrni a "kedves" anyával.

2017. nov. 28. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
*bele
2017. nov. 28. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a túlzott szülői elvárások okozhatnak stresyzt. Igazából, a leírtak alapján csak azon tűnődöm, van-e egyáltalán gyerekkorod és milyen felnőttkorod lesz...
2017. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a folyamatos egrecíroztatástól van. Szegényem, belőled lelki roncsot csinálnak. Nem nagyon lehet ezzel mit csinálni még ilyen idősen. A szüleidet csak akkor lehet megváltoztatni, ha egy külsős ember ráébreszti őket. Talán van egy bizalmi rokonod (nagymam, papa, néni) vagy tanárod, aki magára vállalná, hogy beolvasson a szüleidnek.
2017. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!