Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek úgy ki mint egy...

Miért nézek úgy ki mint egy 15 éves 22 évesen?

Figyelt kérdés
Semmi férfiasság nincs rajtam, olyan az arcom mint egy kisfiúnak, mitől van ez?
2017. nov. 28. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Néha szoktam látni felnőtt ovisokat...


Tegnap előtt is láttam egyet, elég érdekes látvány.


Képzelj el egy 185 cm magasságú embert, csak éppen olyan fejjel, arcberendezéssel, mint ami egy jóllakott 12 évesnek van. Elég szürrreális látvány volt, de vannak ilyenek. Nem sok, de vannak.

2017. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is pl elkérik a személyit 23 évesen pl ha szeszes italt vagy cigit veszek, úgy, hogy szakállam is van és idősebbnek nézek ki tőle, de még így se gondolják hogy elmúltam 18.
2017. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyan ez a probléma nálam is, és még a korunk is egyezik. :) Elején zavart.
2017. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer, mikor még lehetett a boltba cigit venni, a férjemtől megkérdezte a pénztáros, hogy elmúlt-e 18? Válasz: Éppenhogy... Erre elkérte a személyit, akkor volt 33 éves. Alig bírtam visszatartani a röhögést. Most 41 éves és már nem zavarja, hogy nem látszik rajta a kor annyira :)


Szóval tudom ez nem vigasz, de idővel neked is jobb lesz!

Egyébként szerintem szimplán genetika.. Küldhetnél egy képet az arcodról, tök kíváncsi lettem, hogy vajon én is sokkal fiatalabbnak látnálak-e. Mert amúgy lehet, hogy mások nem olyannak látnak, mint te saját magad.

2017. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek, és vicces volt a sztorija.

Ha küldesz neki, ide is küldhetsz! ;) Engem is érdekel!


27/N

2017. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!