Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok munka után...

Ti mit csináltok munka után egész délután/este?

Figyelt kérdés
Én fél5kor hazaérek, 6ig megcsinálom a házimunkát, kaját és 6-tól 10-ig szétunom az agyamat. Régen játszottam de azt meguntam. TV-ben meg semmi értelmes nem megy.
2017. nov. 29. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:

18-20 így dolgozok, hazáérek legalább egy óra, vásárlás stb, valami kajakészítés,utána rendbetenni a konyhát, heti 2-3 mosás...

Ha este tízkor lefexek, akkor már nagyon jó voltam.

6:07 kor meg kelés. Nem sokat unatkozok.

33/f

2017. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3ra hazaérek, főzök, rendberakom a konyhát (mosogatás, söprés, hentente 2x felmosás). ha kell indítok mosást, teregetés, ha van megszáradt ruha vasalás... porszívó, portörlés általában hétvégén, vagy ha nagyon gáz a szitu, akkor hétközben is.

egyébként tornázni szoktam (napi 30 perc), aztán zuhi, és befekszek az ágyba.. vagy keresek valamit a tv-ben, vagy laptopon sorozatot nézek, olvasok.

ha valami esemény van, vagy csak új receptet akarok kipróbálni, akkor még sütök is:)

2017. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokszor van valami, amit el kell intézni munka után. Szóval nem mindig érek haza rögtön, ahogy végeztem.

Ha van időm, akkor olvasok, tv-ben én sem találok nagyon semmi jót.

2017. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Negyed négyre érek haza, barátnőm finom ebéddel vár, ő mos,főz,takarít,én meg dolgozom.

Eszünk,aztán kivisszük a kutyánkat,beszélgetünk, aztán lefekszünk pihenünk/alszunk, fürdünk, vacsi, szex, alvás..Néha bejön elém a városba, és akkor sétálunk, vásárlunk, ügyeket intézünk ilyenek.

2017. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tornázok, macskázok, youtube-ozok, főzök, eszek, sorozatokat nézek online, sudokut fejtek stb.

És kevésnek érzem az időt, amit ezekre szánok. :)

2017. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy főzök valamit másnap ebédre, vagy csak döglök és sorozatokat nézek. Hetente egyszer-kétszer elmegyek uszodába. Kétszer jön magántanár (nyelv). Takarítás és bevásárlás általában felhalmozódik hétvégére.
2017. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 körül hazaérek

beszélgetés, játék, játékfejlesztés, filmezés, animézés


tegnap pl játszottam, beszélgettem és elindítottam a Lilo és Stitch-et, szerintem az a 1.5 órás mese jó ha péntekre meg lesz, mert mindig elfoglalom magam valami mással :D

én nagyon régen unatkoztam, amióta programozással foglalkozom mindig van valami amit csinálok

ja tényleg a héten jön a gépem ha minden jó, akkor meg azt is összerakom :D szóval a héten sűrűbb lesz


ezenfelül még szoktam moziba menni, vagy mekizni, esetleg cukrászdába

tudnék olvasni, csak az sajnos otthon mindig lefáraszt, így azt inkább utazás közben szoktam


ja és én házimunkát minimálisan szoktam otthon, kaját meg nem nagyon eszek otthon és így sem unatkozom


keress hobbit, vagy valami érdekes szórakozást :)

az internet tele lehetőségekkel, mellé ha olyan helyen laksz, akkor az otthon is sokat biztosít :)

2017. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semmi szabadidőm nincs a két gyerek mellett. Sportolj, ismerkedj, mozdulj ki. Ha otthon ülsz, ne csodálkozz, hogy unatkozol.
2017. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- heti min, két nap konditerem

- házimunka

- filmnézés

- néha mozi vagy színház

2017. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha ráérek olvasok, rejtvényt fejtek, zenét hallgatok, netezek, filmet nézek, de még olykor a tévében is találok értelmes, érdekes műsort.
2017. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!