Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok ember, nem...

Miért ilyen sok ember, nem félti az egészségét?

Figyelt kérdés

Van Debrecenben a főtéren adventi vásár és csináltak egy hatalmas óriáskereket is Debrecen Eye ,ez a neve amúgy.

Az rendben van,hogy jó móka,felűlni rá meg szép a panoráma fentről de vasárnap mikor volt az a sok eső,szakadó esőben ,viharos szélben is űltek fent rajta. Miért vannak ilyen emberek? Elgondolkodtam,nem féltik az egészségüket?


Az ilyen játék jó időben való ,mi élvezet van abban,hogy esőben,viharos szélben felűlnek?



2017. nov. 29. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

én most a hűvösben is 1 pulóverben járok, tavaly a hidegben 2 pulóvert felvettem, kollégáim 2 pulóver + kabát kombóval fáztak

nem voltam beteg egyáltalán, míg mások kabát ellenére is megfáztak

az egészség nem ennyin múlik, legyen erős immunrendszered!

2017. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig az egészségeden aggódsz lemaradsz az életben rengeteg élményről. Valahol meg kell találni az egyensúlyt. Egy kis esőbe és.szélbe nem sokan haltak bele.
2017. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne törődj másokal, csakis magadal!!
2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben mi a "nem félti az egészségét"???


Ugyan mi baja lesz bárkinek is, ha esöben a szabadban van? Elárulom, semmi, söt ezzel éppen az immunrendszerét erösíti és meg lesz megfázva minden kis szellötöl, ellentétben az olyanokkal, mint te, akik egyszerüen túlféltik magukat.

2017. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A buszon utazo nyugdijasokra emlekeztetsz, akik miatt nyaron nem lehet kinyitni az ablakot, mert felnek, hogy huzatot kapnak.
2017. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltál már úgy záporban, zivatarban háztetőn (teraszon, stb), vagy mezőn, tisztáson félmeztelen, hogy széttártad a kezed, az ég felé fordulva, behúnyt szemmel átadtad magad a természetnek, miközben ronggyá áztál? Vagy egyszerűen csináltál már hóangyalt?

Sok olyan dolog van az életben, amiben rizikófaktor van. Még egy ártatlan kereszteződésben átkelés is. Minek folyton aggódni? Rengeteg csodálatos dolog van a világon, amiket meg nem élve komoly veszteség ér. A szervezetünk viszont meggyógyul, a saját tapasztalataink pedig megmaradnak. Aggódás helyett élvezd inkább az életet!

2017. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma az emberek "tűréshatára". Amikor te már dideregsz, más esetleg akkor érzi kellemesen magát. A nyári kánikulát is van aki élvezi, más meg "kifekszik" tőle.
2017. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A nyári kánikulát én is rühellem. Elég volt az ideiből.

De azért szélcsendben és mikor nem esik az eső én akkor ülnék ilyenekre rá,nem viharban,esőben.

Kezdem ott fel sem űlnék sehogysem ilyen állandóan összetákolt szétszedett vackokra :D

2017. nov. 30. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!