Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A tehén-vizelet megivása...

A tehén-vizelet megivása tényleg javítja az ember egészségét?

Figyelt kérdés
1 tv műsorban volt benne ahol lndiában ezt itatják bizonyos betegekkel pl. a rákosokkal!
2012. jún. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy baromság, ahogy van. Amúgy Indiában egy parazitaikerrel rendelkező "4 lábú, 4 karú" torzszülöttet is istenségnek hisznek.

Másrészt, ahol csak tehénhúgy van, de korszerű gyógyszerek nem, ott értelemszerűen azzal próbálnak gyógyítani, ami rendelkezésre áll...

2012. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehetetlen, hogy javítaná. Sokkal értelmesebb megoldások is vannak a rák kezelésére.
2012. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, végül is a vemhes kanca vizeletéből is valami fontos gyógyszer készül...Sose lehet tudni.
2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Azt már halottam hogy hátul belefújnak a tehénbe a több tej reményében. Mondjuk ez gusztus dolga de ha ott ahol minden kis élelem sokat számít lehet hogy ez bevett szokás. Másutt meg megrágják az erjeszteni valót és beleköpik egy nagy edénybe és úgy erjesztik meg jóféle italnak.
2012. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne idd meg szerintem. A vizelet a fölös víz, és méreganyagok kiválasztását szolgálja.
2012. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!