Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek mindkét alkarja szét...

Akinek mindkét alkarja szét van vagdosva, az mire utal a személyiségében?

Figyelt kérdés
A könyök hajlattól egészen a csuklójáig mintha be volna skálázva, és elég vastagon forradt, nem takargatja ellentétben azzal hogy a tekintet azonnal arra irányul.
2017. nov. 29. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
nem értem hogy mi értelme pont a kézen vagdosnia magát sok embernek és még mutogatni is. fullra feltűnési viszketegség. ÉN TUDOM milyen mentálisan betegnek lenni, és azt is tudom hogy sokszor a fizikai fájdalom könnyebb mint a lelki. De ha valaki bántani akarja magát olyan helyen is lehet ami nem feltűnő. Mellesleg az érvágásnak is csak a csuklónál van értelme, afelett csak karcolgatás. Az ilyen emberek is tuti hogy küzdenek viszont ők nem meghalni akarnak hanem figyelemre vágynak. Hogy válaszoljak a kérdésedre, az ilyen személyiség törődésre vágyik.
2017. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy súlyos pszichiátriai eset.
2017. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

A legtöbb ember aki nincs ebben benne, az nem tudja hova tenni a dolgot, és inkább elkerülik az ilyen illetőt, szóval ha figyelemre vágyik azt csak olyantól kaphat aki elfogadó/toleráns?

2017. nov. 29. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Gyenge jellemű, gyenge idegzetű. Aki kemény az fogja és végez magával, nem vagdossa, meg karcolgatja magát.
2017. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy vagdosás, és nem csak elbotlott az utcán és beleesett egy halom törött üvegbe? Láttam már olyat, hogy buszmegállónak kitörték az üvegét, és sokáig nem takarították el, balesetveszélyes volt, én messziről kerülöm, de este, rosszul kivilágított helyen nem biztos, hogy látszik.
2017. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:)

Szabályos precíz "irdalások" ezek, szinte minden vágás között van egy fél cm-es szünet. mint a vonalas füzet.

2017. nov. 29. 22:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos, te láttad, én nem, szóval csak gondoltam, más miatt is lehetnek csúnya forradások (tesómnak vágta üveg a karját baleset miatt, az sem szép, és a nyoma sem tűnik el pikk-pakk). :-)


Egyébként ha valóban ez a helyzet, akkor én alapvetően figyelemfelhívásra gondolok. Aki tényleg meg akar halni, az biztosra megy, nem csinál ilyen karcolásokat magára. Arra is gondolnék, hogy a családban nincs valami rendben, rossz a szülő-gyerek kapcsolat, valami nagyon félrement. Tesóm és én sose vagdostuk magunkat, pedig nekünk sem volt fenékig tejfel a szüleinkkel a kamaszkor és a felnőtté válás, de van rosszabb is, azt is tudom.

2017. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelmet ily módon kíván nyeri. Tudod nem mindenki olyan, hogy letesz valamit az asztalra, és azáltal nyer figyelmet.
2017. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
úgylátom te magadról beszélsz. sőt tuti. itt is csak figyelemre vágysz. menj szakemberhez, mert az átlag ember NEM fog megérteni meg pátyolgatni. 1.voltam..
2017. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

általában súlyos lelki dolgok állnak mögötte

több olyan emberrel beszélgettem akiknek "megnyugvást jelentett" a vagdosás, a vér látványa...

én is voltam depressziós, de én nem vagdaltam magamat össze szerencsére, nekem ennél több eszem volt, de tudom mit éreznek, viszont ők más módon próbálnak megnyugvást találni

2017. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!