Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! A lábam meg van...

Sürgős! A lábam meg van vagdosva, de testnevelés órán ugye át kell öltözni. Mit csináljak, hogy senki ne vegye észre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 21:29
 1/8 Ulquiorra77 ***** válasza:
100%
Ne vagdosd magad, az a legegyszerubb. Huzd lentebb a polod, fordulj el.
2017. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kösd be, ha sebed van.

Amúgy meg ne vagdosd.

2017. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem szeretnek bunko lenni de ha szegyenled akkor miert csinaltad?Ne vagdosd magad annal van sokkal esszerubb megoldas is.Kitartas..:)
2017. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd abba a vagdosást kérlek. Nem old meg semmit a gyengeség jele. Amúgy meg vegyél fel harisnyát az eltakarja, de tényleg hagyd abba.
2017. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fal mellett öltözz.
2017. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van térdzoknid, vagy hosszú, tesigatyának is elmenő, akár máskor egyébként otthoninak használt hosszú nadrágod, akkor használd. Mert azért az is elég durva lenne, hogyha összefirkálnád magad mindenhol piros filctollal, hogy ne tűnjön fel. Esetleg nem tudom, kérjél anyukádtól alapozót, hátha van neki, és lealapozhatnád. Vagy ha van valahol sebtapasz kéznél, akár kölcsön olyannál, akiben megbízol, akkor az is jó. Vagy hát én nem tudom , de a sót, simán csak ha ráraksz sót, akkor is összehúzza a sebet.
2017. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ja és a sónál lehet, hogy picit csípni fog , de nem vészes.
2017. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Roki san ^^ válasza:
Szia ! Szerintem viselj hosszú nadrágot vagy ha nem engedik akkor pl térdig érõ nacit. (Nem nyaggatlak h ne vágd magad, mert már mindegy plusz arról nem én döntök hogy mit csinálj) Vigyázz magadra ^^
2017. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!