Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi Angela Merkel kéztartásának...

Mi Angela Merkel kéztartásának jelentése a testbeszéd szempontjából?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon követem a híreket, de nekem az a kéztartás mindig egy görcsös szimpátia és bizalom elnyerést jelentett.

Amikor valaki próbál nagyon komolynak, mesterkélten kimértnek tűnni, és azt kommunikálni a hallgatóság felé hogy bármi amit tesz vagy mond, az a hideg, pragmatikus ráción alapul.

Amolyan poroszos nyársnyeltséget érzek az egészben.

2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalom és a magabiztosság jele.
2017. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Varázspálcát nm látod, én látom, ő is látja, sokan látják. Na jó elmondom, ő Hermione, "A bölcsek köve" ismerős?
2017. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jelentése van. Ő német, nem hadonászik mint az olaszok, viszont mikor 10 kamera veszi őt a kétórás beszéde közben, akkr nem lógathatja maga mellett, zsebretenni bunkóság, hát kitalálta magának ezt a kéztartást. Szerintem ennyi a sztori.
2017. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
a pillanatragasztó nem játék :'DD
2017. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Mindegy mitt beszél azt kel nézni mitt csinál.A múltja is elég érdekes eleve nem is raktam volna egy volt komonistát vezetőnek borszalmas.
2017. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ön szerint a médiában szereplők ,- különösen a politikusok -, nincsenek tisztában a testbeszéddel, a kéztartással. Én Merkelre nem igazán figyeltem, mert nő, de Trump v. Putyin, Orbán...és meglátásom szerint Putyin testbeszéde nem medterkélt, nm tudom, hogx ez eleve orosz mentslitás-e vagy kizárólag rá vonatkozik.


Szóval Merkek kéztartása gyakran háromszöget formál, de ha komolyabban elmélyülsz a dologban és írsz egy humbug könyvet (de névvel, professzorként, hogx legxen némi hitele a szavadnak) és olysnokat írnál "a fülhöz érés a magbiztosság jele. A fenékvakarás a magabiztosság jele..."

Megnőne a fenékvakarászás? Igen.


Komolyra nem fordítva a gondolatmenetet. Merkel kéztartása "lefogott" ha a médiában szerepelsz nrm vakarászhatod a fejedet, nem babrálhatsz a zsebedben...szal abszolút műnek és mesterkélt tedtbeszéd a protokol, tisza tömény képmutató viselkedés. Még az orrig nézhetsz, véletlenül sem a száját, hogyan mozog.

2017. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!