Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ajánlanátok pár könyvet,...

Ajánlanátok pár könyvet, videót ami segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Az a problémám, hogy túlságosan szétszort, határozatlanok a gesztusaim. Egy alacsonyabb beosztású vezető vagyok egy cégnél, és nem vagyok kellően magabiztos, nem hallgatnak rám az emberek, mint ahogy szeretném.

Szingli vagyok és sűrűn randizom, és ott is feltűnt, h nem vagyok eléggé határozott és ez főleg a gesztusaimon látszik. Mivel egyébként tudom, h mikor mit kell tenni, és ezt mondom is, de a gesztusok nem ezt sugallják. Így nehezen megy az ismerkedés, mivel ez egy online beszélgetésen nem jön ki, ott férfiasnak tűnök, aztán élőben meg... Nem a megjelenéssel van a baj, kűlsőmmel nincs komoly gond.

Tudom h ez tanulható, tudnátok ajánlani pár könyvet és videót?

Előre is köszönöm!



2017. márc. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Őnnevelés kell, nem videó. Ehhez keress segítőt. Ha szeretnéd írj rám s beajánlak egyik tanítványomnál.
2017. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A titok" című könyvet ajánlom. Nem kifejezetten a problémádra, hanem úgy általánosságban Mindenre. :)
2017. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Allan Pease Testbeszéd enciklopédiája

Joe Navarro összes könyve

Pamela Meyer Verj át ha tudsz

Ezekbe mindbe hasznos tanácsot kapsz hogyan kell viselkedni hogy minnél kedveltebb és határozottabb legyen a testbeszéded valamint hogyan kell ezt az alá fölé rendeltséget kezelni!

2017. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!