Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan definiálnátok ezt a...

Hogyan definiálnátok ezt a nőtipust?

Figyelt kérdés

Kb.25-30körüli van egy kistestű kutyája,sok sminket használ,túlhangsúlyozott sötét szemöldöke van,vékony testalkat,enyhén szolis,műkörmös géllakkos,divatos öltözködés:csőnadrág,mamutcsízma,flitterek,mellények,push up ,sok gyűrű,ha szingli nagyon büszke rá és szeret “partyzni”,ha kapcsolatban él,szereti folyton megosztani facebookon ahogy együtt esznek valami helyen.Foglalkozása általában:ruházati eladó,műkörmös,(gyors)étteremi dolgozó,kozmetikus,telefonos ügyintéző,edzőtermi pénztáros.

A szóhasználata nagyon tipikus:űzzük,para,zsír,lol,dik,feszkó,besír,tipli van,csíra,szopóka,beoffol,ceret,kapcsi(kapcsolat),pezsi(pezsgő)pali,hapi,csàvó(a párkapcsolat férfi tagjára használva) stb.

Van amikor már bőven 30év felett viselkedik így egy nő nem folyékonyan ezt a szlenget használja,de ugye ez egy jelenség így összességében.

Csak én nem tudom kezelni ezt az embertipust?



2017. dec. 5. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

mit nem lehet ezen ismerni?

Pr0li

2017. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg. A szomszédom pont ilyen csaj volt, és a legkedvesebb nő, akit valaha ismertem. Nem azt mondtam, hogy a legokosabb, hanem, hogy a legkedvesebb. Szóval nem kell általánosítani az ismert négy-öt betűs szavakkal.
2017. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik baràtnőm ilyen. Én szöges ellentét. Ő az egyetlen akire mindig számíthatok a társaságomból.
2017. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen prolik, merthogy azok, rámásznak a gazdag proli "vállalkozó" azaz bűnöző (ált. adócsaló) pasikra, és feszítenek a sokmilliós luxusautókban amivel parkolni nem tudnak.

Leggyakrabban plázák és Árkádok környékén találkozni velük.

Mondjuk én nem értem miért a fast fashion üzletekben vásárolnak...ja persze, itt lehet mutogatni a többi prolinak hogy neki milyen jól megy.

Egy szó mint száz, én undorítónak tartom ezt a stílust, egy ilyen valamihez sem tudnék hozzányúlni.

De szerencsére nem is nekem kell, megteszi az agresszív bűnöző pasijuk.

2017. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
H#lye pics@
2017. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt barátnőm volt ilyen.

Mindig ahhoz állt, aki vevő volt rá, hogy bulizni járjanak állandóan minden hétvégén.

Kozmetikus volt, kibeszélt minden vendégének minden volt barátnőjét, hogy xy milyen szemét volt, csak a pénzére mentek, aztán, amint valamit nem adott meg nekik, rögtön tovább álltak.

Bulizni mindig jó voltam, hiszen mindig én voltam a sofőr, ő nem vezetett, hiszen "nem tudott felszabadulni pia nélkül" címszóval állandóan segg részeg volt minden hétvégén. A párjának kijelentette, hogy attól, hogy együtt vannak, ő 25 éves, és nem akar otthon lenni hétvégente kettesben vele, mert az unalmas. Szét is mentek.

Amikor pedig nem volt már kedvem sofőrködni, ugyanúgy továbbállt más bepalizható barátokhoz, akiket rá tudott venni bármire, mint akikről nekem is mesélt állandóan.

Sajnos nekem csak rossz tapasztalataim voltak vele, kicsivel tovább, mint fél évig járogattunk össze, de gyorsan meguntam.

Biztosan vannak, akik önbizalomhiány, önbecsülés hiány miatt viselkednek és öltözködnek így, de a legtöbb az menőzni akar és csak magát mutogatni.

2017. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A szókincse alapján fx tarisznya.
2017. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a nő akivel max 5 percre futnék össze egy utcán, de kapcsolat nem lenne.
2017. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

termék neve: banya...


kezelni nyeles, fa testápolóval (baseball ütővel) érdemes..

2017. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Plázacica.
2017. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!