Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehetséges? Tényleg meg...

Ez lehetséges? Tényleg meg lehet változtatni a szemünk színét? Többi lent

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ez lehetséges-e. Műtét nélkül.

Az hallottam ha pl eszed egy hónapig mindennap vagy ezt csinálod akkor igen

De nem biztos.

Lehet ez? Ha igen hogyan?

Mit kell hozzá tenni?

Csak érdekel.Max akkor próbálom ki ha nem veszélyes.(Csak egy próba nem hinném hogy sikerül)



2017. dec. 5. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kontaktlencse.

Attl, hogy paradicsoomot eszel nem lesz piros. Szem a szilvától kék.

2017. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá.

Csak érdekel hogy természetes színt lehet-e műtét nélkül változtatni.

Tudom olyan 2 éves korig áll be hogy milyen színű lesz.

2017. dec. 5. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ahogy öregszel maximum nagyon jelentèktelen mèrtèkben fog változni, árnyalatban. Amúgy nem.
2017. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kék, akkor az árnyalatán tudsz valahogy valószínű, mert nekem is változik (magától), de nem tudom mitől függ, hogy milyen lesz. A többinél valószínű nem.
2017. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy tiszta kéket szeretnék a zöldeskékből.😁(picit inkább zöldesebb de kék is van benne)
2017. dec. 5. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen módszerről, és nem is tűnik hihetőnek. A hajszíned is változik (őszül) ahogy öregszel, de az sem az étrendtől függ. Szerintem ez is ugyan olyan néphülyítés, mint a lúgosító diéta, meg hogy mit egyen a nő, ha fiút vagy lányt akar szülni.
2017. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges teljesen megváltoztatni, sajnálom.

A szem színét a melanin nevű pigment mennyisége dönti el a szüleinktől kapott gének mellett. A melanin szintet lehet befolyásolni, de hogy kékből nem lesz barna az is biztos, az árnyalatán tudsz változtatni egy minimálisat a jelenlegi szemszínednek, úgy hogy egy picivel sötétebb lesz és más színűnek hat.

2017. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan szemcsepp, aminek ez a mellékhatása, hogy megváltozhat a szem színe, de persze ez esetben nem lehet színt választani.
2017. dec. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Én se nagyon hittem el.
2017. dec. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!