Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek ez ellen? Egyáltal...

Mit tehetek ez ellen? Egyáltalán lehetséges ezen változtatni? 17L

Figyelt kérdés
Nem szeretnek az emberek barátkozni velem. Anyámat idézem: Ha az osztálytársad lennék én se barátkoznék veled. Én erre megkérdeztem őt, hogy miért nem, azt válaszolta azért mert,.van egy bizonyos kisugárzásom, vagy karizmám ami taszítja az embereket. Sokan mondták azt is , hogy túl negatív vagyok. Szóval hogyan.tudnék ezen változtatni?

2014. nov. 27. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:
A mosolygás és a kedvesség sem segít. Nem vagyok sem kövér sem.csúnya sem büdös sem pedig bunkó. Teljesen tanácstalan vagyok.
2014. nov. 27. 21:35
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Tűzz ki magad elé apró kis célokat. Tényleg aprókat, olyan dolgokat, amiket naponta megteszel. Este vedd számba (ne az enyémbe), mit teljesítettél ezekből, és könyveld el ezeket sikerként. Hamarosan sikeres embernek érzed majd magad, jókedvű és nyílt leszel. Ez ilyen embernek pedig mindenki szeret a közelében lenni.
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos egyedi vagy, én kedveltem az ilyen embereket az iskolában, bár elég ritka. Én a helyedben nem nagyon változnék, vagy próbálnék meg beleolvadni a környezetembe, inkább keresd azokat az embereket, akik vevők erre.
2014. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehet a baj, hogy nincs egyéniséged. Ez nem feltétlenül baj, csupán még nem fejlődött ki, vagy valami gátol abban, hogy kibontakozzon, ennyi az egész. Azonkívül, hogy sulizol, tanulsz, eszel és iszol, jóformán nem csinálsz semmit. Emiatt unott vagy és ha társaságba is keveredsz, nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Már egy raklap helyen írtam, hogy ki mit kezdjen magával, nehéz újra és újra leírni. Na nem azért, mert már unom, hogy folyamatosan ugyanazt kérdezik 600x, hanem mert kicsit elszomorító, hogy mennyi családban van ilyen jellegű probléma. A szülők felelőssége, vagy az őket nyomorgató rendszer?... Franc az egészbe, de egy a lényeg, nem kell csüggedned. Mondjuk úgy, hogy a te korosztályod már rendelkezik egy olyan dologgal, amit úgy hívunk "internet". :)) Lehetőséged van rá, hogy ablakot nyiss a világra. Innentől kezde rajtad áll, hogy merre nyitsz.
2014. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De van egyéniségem. De nem szeretem megmutatni mindenkinek mert, elitélnének vagy lehülyéznének. Van egy pár barátom és állítólag jó humorom is van. Meg a legközelebbi barátommal állandóan nevetünk meg viccelődünk. Viszont a kisugárzásom hogyan lehet negatív mikor belül meg dúl a vidámság?
2014. nov. 27. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szomorkas, morcos az alap arckifejezesed?

Vagy a ruhaid sotetek, rossz a tartasod, tul halk vagy eppen tul magabiztos hangod van?

Az emberek akaratlanul is tudnak eloiteletesek lenni. Felelembol, elovigyazatossagbol vagy rossz elmenyek alapjan.

Ha nem tudjak milyen vagy mert felsz megmutatni akkor az van a fejukben amit latnak. Sajnos kb. semmi esely arra hogy egy beszelgeto barati csapat csak ugy megkerdez egy kivulallot hogy "es te mit gondolsz errol? na es te mit csinaltal a hetvegen? szereted ezt a zenet?". Foleg ha mar megvan rola a velemenyuk hogy csendes vagy ot nem erdeklik ezek a dolgok, hiaba ellenkezoje a valosag.

Felnek az elutasitastol, mint barki mas vagy csak a barataikra figyelnek es nem vesznek eszre masokat.


Szerintem ha elvagy a barataiddal es a joletedre koncentralsz, nem gondolsz arra hogy miert ilyenek veled akkor el fog mulni ez a rossz kisugarzas.

Nem azt mondom hogy akkor azonnal mindenki szaladni fog utanad de hogy pozitivabban allnak majd hozzad ha ok is erzik a valtozast (meg ha nem is tudatosan) az igen valoszinu.


A barataidon keresztul megtudnal ismerni masokat, veluk szocializalodni es az jot tehet az onbizalmadnak. Egyutt is elmehetnetek olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne. Szerintem a barataid altal megismert emberekkel nagyobb valoszinuseggel jossz majd ki.

Lehet hogy az osztalytarsaid csak siman nem illenek hozzad.

Nem is kell mindenkivel joban lenni.

Amig nem bunkok es te nem szomorkodsz miattuk sokat addig nem muszaj valtoztatni ezen.


Foglalkozz dolgokkal amik oromet okoznak. :)

2014. nov. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olyan ember vagy, aki alapvetően egyedül szeret lenni és csak kevés, de jó barátja van.

Nekem mondtak olyat is, hogy nagyképű vagyok, pedig csak visszahúzódó voltam és nehezen engedtem magamhoz közel másokat.

Ha változni szeretnél előbb tudd meg mi a gond. Sajnos mivel nem ismerünk nem tudjuk megmondani, hogy pontosan mit értenek a rossz kisugárzás alatt.. főleg, hogy Te vidámnak érzed magad. Kérdezd ki jobban anyukádat, a barátaidat, akik annak ellenére hogy kedvelnek lehet, hogy tudják mások miért mondanak Rád ilyet.

Változni lassan lehet és ha belül változol azt lehet, hogy a környezeted még lassabban veszi észre.


Járj más közösségbe, ahol tiszta lappal indulsz, ahogy valaki írta a kis sikerek is jót tesznek és tanulj kommunikálni - ne csak a szavak szintjén és figyelj másokra, stb. de vigyázz, mert az állandóan mások elismerését keresés sem feltétlenül jó.

:)

2014. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy együttérző? Talán anyukádtól örökölted, aki ilyet mond, hogy ő sem barátkozna Veled? Szerintem ha vidámnak érzed Magad, mások mégis negatívnak tartanak, akkor azért lehet, mert nem veszed észre a lelkesedésüket, ha örülnek, nem ragad át, vagy nem érzed át azt ha szomorúak, nem törődsz ezekkel. Tévedhetek is, de én érzelmi intelligencia, együttérzés problémára tippelek.
2014. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hova valósi vagy? Érdekelne. Ha a közelben laksz,ismerkedhetnénk. :-)
2014. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!