Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől változott...

Szerintetek mitől változott meg ennyire az írásképem? Mit jelképez a betűméret?

Figyelt kérdés
Eddig elég nagy, otromba betűkkel írtam, nyár óta meg valamiért nagyon kicsi,suru betűkkel. Egyébként érdekel a grafológia, és sok más változást vettem észre, csak azonak rájöttem már a miértjére.

2017. dec. 6. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benned is változások mentek végbe és ez tükröződik az írásodon is.Lehete ezeknek a változásoknak tudatában is vagy, de az is lehet,hogy nem.
2017. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hány éves vagy. Annak idején 15-16 évesen én például egyik napról a másikra váltottam át írott betűkről nyomtatottra a kézírásomban, mondhatni, aznap úgy keltem fel, hogy máshogy írtam.
2017. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen bennem is rengeteg változás van, látom is őket és sokszor elég zavaros is minden. Sosem hittem el mikor mondták hogy nehéz a tinikor. És eddig nem is sok bajom volt vele most meg szinte alig tudom követni mi történik velem. Egyébként nemsoká 17 leszek.
2017. dec. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!