Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki megsúgná, a nők többség...

Valaki megsúgná, a nők többsége miért csak akkor lép ki a kapcsolatból, ha van alternatíva, vagy amint kilép rövid időn belül talál mást magának?

Figyelt kérdés

Ok, lehet erős általánosítás, de nem egyszer tapasztaltam a környezetemben, hogy akár ő szakít akár nem, a hölgy ismerőseim rövid időn belül más karjaiban vannak.

Miért? Mire jó ez? Értem én, hogy nem lehet szakítás után örökre egyedül lenni de nem kéne pár hónap arra, hogy az ember átgondolja a történteket és a miérteket?

Legalábbis szerintem úgy semmi értelme nekikezdeni egy másik kapcsolatnak , ha az előző hibáiból nem tanulsz...


2017. dec. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is sokszor ezt látom hogy benne van egy rossz kapcsolatban egy nő és csak akkor zárja le ha már van valaki más a képben, de minimum érdeklődik. Azért inkább már legyen meg.
2017. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Na mi van, ex-asszony továbblépett? Nem durva általánosítás kicsit, amit itt leírtál? :D
2017. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Van akinek elég egy két hét ,hogy tul legyen rajt. Pláne ha mái egy ideje sejtette ,hogy vége lesz a kapcsolatnak és legbellül már beletörödött. Csak még probálja menteni esetleg a dolgot.

A hibákból meg ettöl fügetlen lehet tanulni.

Van aki leszarja a dolgot.

Van aki épp azért szakít mert már ott az ujj ,csak nem valja be meg nem derűl ki.

n25

2017. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb esetben vagy azért lesz újra hamar valakivel, mert magabiztos és azt mondja ő egy talpraesett nő és nem fog bánkódni a múlton. Erre nem szabad irigykedni, jól teszi.

Rosszabb esetben akkor, ha az előző kapcsolat nagyon rossz volt és keres valakit akitől törődést kap. Ezutóbbi nem szokott hosszútávon megmaradni és sajnos ez bánthatja ezt az új férfit.

A szünet az valóban jót tud tenni, hogy elkezdjen egy kicsit magával foglalkozni az ember, lenyugodjon. De ez embere válogatja és az, hogy az előző kapcsolat milyen volt.

Előfordul az is, hogy az elmúlt kapcsolatban utólag nem lát bele semmit és azt mondja, hogy nem illettetek össze, mintha nem is lettetek volna együtt. Még akkor is, ha ez egyoldalú. Olyan nincs, hogy ha Te szereted, nem igaz, hogy Ő viszont nem. Ilyenkor előfordulhat az első pont.

De hogy egy kicsit a nők pártjára álljak, inkább válogasson, minthogy megmaradjon a rossz mellett.

2017. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kettes: Hasonló, de igazából nem csak tőle láttam

Mondjuk akkor a személyes részhez hozzátartozik, hogy közölte szakítsunk amit tudomásul vettem, csak aztán kéthetente úgy mindig megtalált ( mikor máskor amikor a koleszében egyedül volt) , hogy totál össze van zavardova, és nem tudja tényleg jó ötlet volt szétmenni. Persze ez az időszak mindig a hétvége végéig tartott, amíg egyedül volt a koleszban, hétközben aztán visszajött egyből a magabiztossága, hogy így kellett lennie.

Aztán egyszer közöltem vele, hogy lekophatna, ha csak akkor kellek neki, amikor szar egyedül lenni a gondolataival... Két hétre rá meg összejött valami random arcal...

És valamiért nem tudom elhinni, hogy azért jött össze a taggal, mert engem két hét alatt olyan krvára le tudott zárni, ha előtte két hónapig hétvégente mindig keresett, mert szar volt egyedüllenni a gondolataival..

2017. dec. 15. 15:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, a megcsalásos sztori megint más, akkor egyértelmű miért jönnek össze mással...
2017. dec. 15. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

"Jobb esetben vagy azért lesz újra hamar valakivel, mert magabiztos és azt mondja ő egy talpraesett nő és nem fog bánkódni a múlton."

Én pont azt tapasztalom hogy inkább önbizalomhiányos és kapcsolatfüggő, ezért kell neki mindig valaki. Ha magabiztos és talpraesett lenne nem lenne szüksége olyan kapcsolatra aminél az is jobb ha szingli.

2017. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Mert félnek attól, hogy egyedül maradnak és rettegnek a magánytól. Lehet, hogy nem tanulnak az előző hibából, de szükségük van arra, hogy újra szeresse őket valaki. Vagy épp felejtésre "használják" azt új partnert, ami vagy bejön vagy nem, sajnos legtöbbször nem.


Oké, ez is nagy sztereotípia volt. Személy szerint ha az én kapcsolatom érne véget (ami lassan 3 éve tart), biztos, hogy képtelen lennék bárki felé nyitni rövid időn belül. Ugyanúgy folytatódna az élet, de nem tudnám olyan hamar odaadni a lelkem másnak, amikor még az előző páromért fájna a szívem.

2017. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Szükségem van arra,hogy valaki szeressen,így érzem magam biztonságban.Nem ismertem apámat,mindig is hiányzott az apai szeretet,gondoskodás,nagy valószínűséggel ezt keresem a kapcsolataimban.Nem kell hogy testileg mellettem legyen az illető,engem már maga a tény megnyugtat,hogy szeret valaki.
2017. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy elvált nőnek,főleg ha több gyerek van,nagyon nehéz új kapcsolatot kialakítania

sok nőt ismerek,aki nem 3. miatt lépett ki a kapcsolatból és sosem lett új párja,pedig szép,okos igényes.

ezért megértem,hogy ha csak akkor mernek váltani,ha van másik stabil,de ezt egy férfi sosem értheti meg

2018. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!