Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mivel magyarázható, hogy...

Az mivel magyarázható, hogy kíváncsi és nyitott vagyok szinte minden témára, de az érdeklődésem egy adott dolog iránt rendkívül rövid ideig tart?

Figyelt kérdés
Magyarul minden érdekel,de mélyebben igazán semmi,sokkal inkább csak a dolgok megismerése hajt. Tehát mondjuk ma úgy érzem hogy pl. szívesen lennék informatikus,eltelik egy hét akkor meg már teljesen közömbös számomra a dolog. Meg nagyon sok ilyen dolog van hogy pár napig nagyon foglalkoztat valami,aztán utána meg mintha nem is lett volna. És az élet sok területén erre ráfáztam,mert ha mondjuk el tudtam volna kötelezni magam egy adott dolognál,akkor sokkal sikeresebb lettem volna,de egy idő után csomó mindent meguntam és abbahagytam,amikben egyébként tehetséges is voltam többek szerint.
2017. jún. 25. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresed onmagadat, nem talalod a helyedet a vilagban. Kortol fuggetlen
2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!