Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálnál az alábbi...

Hogyan reagálnál az alábbi szituációra?

Figyelt kérdés

Van egy edző.És van még egy segítője.Az edző egész edzésen csak ül szinte.A segítő ma hoz sütit szülinapja alkalmából.A gyerekek a terem másik oldalán vannak .Bemelegítenek,nyújtanak.A segítő odaviszi a sütit nekik hogy ők is egyenek.esznek ,aztán a fő edzo odakiabalja hogy mostmar hozzák vissza a sütit .Sem mozdul.Erre rászól Dorikara,mondjuk. :dórika,hozd már vissz a sütit.Erre ezt a választ kapja: Én nem vagyok senkinek sem a csicskája,Jöjjön ide maga!


Ebben a szituációban te vagy az edző.Mot reagálsz?

2017. dec. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Észbe kapok, mekkora tahó is vagyok és mélyen hallgatok.
2017. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó😂😂😂
2017. dec. 16. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha en edzo lennek: en liszterzekeny vagyok,ugyh tavoltartanam magamtol a sutit.


De tegyuk fel,h ehetek sutit. Akkor megvarom,amig leteszik,aztan odamegyek es veszek belole. A tanitvanyokat semmikepp sem csicskaztatnam.



Gondolom ez a pasas 40-50 ev kozott van, az akkori oktatasi rendszerben volt ilyen csicskaztatas.


Milyen edzo az,akik vegig ul az oran??? Minek megy akkor oda?

N

2017. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a szituációban., az edző helyében, mélyen kussolnék.
2017. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Mit reagálnál? Csinálnál neki gyereket?

Ha mondjuk adott egy férfi a 20-as éveiben jár és megállapítják az orvosok, hogy 1 év múlva teljesen lefog bénulni, mert a mozgáshoz szükséges idegei elhalnak, és megkérne rá, hogy nem e lennél a gyerekének az anyja, akkor mit tennél? Nem kéne gondoskodnod se róla, se...

Erre a szituációra mit lépnétek, ha veletek történne meg?

Tegnap este vártam a villamost, hallottam hogy valaki telefonon beszélget és közeledik a megállóhoz, egy jó kedélyű idősebb 60 körüli úrról van szó, aki miután lerakta a telefont beszélgetést kezdeményezett velem, oda szólt hogy "Mit gondolsz, lesz eső még az este?"...

Hogy reagálnál erre a szituációra?

Viszem vagy hozom a kisfiamat az oviból, amikor belépek, hangosan köszönök a többi anyukának, apukának, rám néznek azt ennyi. Elfordulnak, de köszönni véletlenül sem köszönnek. Van pár anyuka, akikkel pár szót váltunk néha, de a többi arra nem méltat, hogy köszönjön....




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!