Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az ún. motiváló emberek...

Ezek az ún. motiváló emberek miért motiválják az embereket, miért nem veszitek észre, hogy ezek az emberek sokkal jobb adottságúak, mint az átlag?

Figyelt kérdés

Van ez a Zemlényi Zoltán sztori, fickót a 80-as években 15 évesen elütötte egy autó és újra kellett tanulnia járni meg beszélni, persze csak amennyire ez egy ilyen eset után lehetséges.


És könyveket a felépüléséről, meg a rokkant életéről. És vették a könyveket mint a cukrot. Nyilván egy csomó rajongó csajt is meghegesztett.


Azt kell tudni, hogy ez az ember kenuzott és nagyon jó volt benne, és mellette zenélt saját zenekarban, képregényeket készitett, stb.


Tehát amellett, hogy fizikailag nagyon jó adottságai voltak, még agyilag is nagoyn ott volt, ami szerintem hozzájárul ahhoz, hogy egy ember újra tudja tanulni a mozgást.


Ugyhogy az emberek elfelejtik, hogy itt nem az AKARATERŐ meg a mittudomén miatt tanult meg teljes életet élni ez az ember, hanem az eleve jó adottságai miatt!


Tehát még nyomorékként IS lett 3 gyereke, kiadott több könyvet, stb.


Akkor gondoljuk el, hogy ha nem rokkan meg, akkor mit ér el egy ilyen ember?


És még egyszer mondom, kiemelkedő külső+belső adottságokkal nagyon nagy parádé lehet az élet.


2017. dec. 17. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem az adottsagaik sokkal jobbak, hanem sokkal tobbet dolgoztak a celjaikert.
2017. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit ert volna el ez az ember ha o is csak annyit csinal hogy elvallal valami szar munkat amihez eleg egy aranyhal intelligenciaja, estenkent meg a kanapen pial es sajnalja magat, amikor nagyon megunja akkor megveri az asszonyt meg a gyerekeket es ennyi az elete?
2017. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lottónyertesek is motiválóan hatnak, pedkg ők aztán semmit nem tettek, amire más ne lenne képes. Egyszerűen jó érzés emlékeztetni magunkat, hogy csodák vannak, még ha általában mással is történnek.
2017. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Te nem a bombanős kérdező vagy amúgy? Ő szokott minden sikert a külsőre fogni.


Amúgy elég demagóg szöveg ez a "nem csak akaraterő kell" duma. Az elhatározás, akarat, céltudatosság mindennek az alapja. Hiába lenne jó testi felépítésed ha lusta vagy mozogni és csak döglesz otthon mint egy lajhár.

2017. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyen háttérsztorival lehet eladni a könyvet. Tengernyi motivátor, megmondóember van. Az átlagnak meg kell a dráma, a hőisesség, és az álomszerű elérhető eredmények, ezt kajálja meg az egyszerű ember és vásárol
2017. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sok ember zsigerből gyűlöli azt aki motivált és minden motivációs szöveget.


Holott az egészet nem is értik. Mert nem arról kell szólnia hogy majd te leszel a legjobb és egy élő isten leszel. Arról szól hogy tegyél azért hogy jobb legyél saját magadnál.


Például kövér emberként ne azonnal maratont akarj futni meg 100 kilót leadni, vagy vékony emberként nem azonnal a 150 kg-al fekve nyomás a cél. De ha minden héten 5 kilóval emeled a tétet akkor már előrébb leszel pár hónap múlva mint most.

Vagy nyelvtanulásnál is nem leszel egy éjszaka meg egy hét alatt perfekt angol/spanyol/francia, de kitartóan képezve magad egy idő után képes leszel beszélni a nyelvet, vagy felirat nélkül végignézni egy filmet.

2017. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy megerősítsem négyest: 190 magas vagyok, relatíve intelligens (IQ teszt szerint felső 30%), van humorom és még a hajam is szép dús. Viszont nem érdekel a külsőm, utálok mozogni, egészségtelenül étkezem, télen heti egyszer fürdöm és két hétig hordok egy ruhát, 130 kg. vagyok, folyton olyan dolgokról pofázok, amikről tudom, hogy csak engem érdekelek. "Furcsamód" az emberek nem rajonganak körbe, és a nők sem állnak sorba, hegesszgessem őket a te szavaiddal élve (még mázli, ugyanis koppannának, mikor kiderül, hogy aszexuális vagyok). Szóval ja, egy "kicsit" azért számít az is, hogy mit akarunk és mennyire akarjuk.
2017. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A maximumot mindenkiből ki lehet hozni , ez mindenkinél eltérő tartalmú . Lehet dögleni a tv előtt szipákolni a lőrét tehetetlenkedni sajnáltatni magunkat , ez választás kérdése . Az is hogy változtatok másként teszek szemlélődök .
2017. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát nem is tudom....


én sokkal előrébb tartok az életben, mint mások, akik tényleg csak döglenek otthon, de mivel jó testi adottságaik vannak ezért elhizottan, munkanélkülien, beposhadva, céltalanul is kellenek a nőknek. Ráadásul vonzó testü nőknek.


Én meg azt kapom ugyanazoktól a nőktől, hogy ÉN vagyok a lúzer.

2017. dec. 17. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
A mentalitásoddal van gond haver. Ez tesz lúzerré.
2017. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!