Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb? Karbantartó...

Melyik a jobb? Karbantartó mérnökként jól keresni, de idő előtt meghalni a gyárban valami mérgezésben, vagy átlagosan keresni (magyar átlag) és nyugisan élni, dolgozni más munkakörben? Lényeges az a nőknek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nőkènt vegyi laborban dolgoztam egy ideig, szóval így is necces, hogy èn fogok előbb elpatkolni...


Nekem az lenne a lènyeg, a párom melyik munkakört szereti jobban.

2017. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
A karbantartók állása általában nyugis, ha jól végzik azt a kevés munkát, ami a kezük ügyébe akad. Ismerek karbantartó srácot, kb fél-1 órát melózik a 8-ból, többit elherézi netezéssel, alvással stb. Bár nem nő vagyok, szerintem is az a fontos, hogy valamennyire élvezd, szeresd, tiszteld a munkádat, nem kell, hogy álmaid melója legyen, de ne utáld, mert az a kapcsolatodra is ráül.
2017. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szoftverfejlesztő mérnökként dolgozni, jól keresni és sokáig élni.


De ha a fenti kettő közözz kellene választani, hát nehéz mert... bár vonz a hosszú élet, de egy bizonyos kor után már úgy vagyok vele, hogy úgyis már vén leszek, senkinek se fogok kelleni, még a saját gyerekeimnek sem ha lesznek. Ha van pénzem, akkor csak azért fognak teperni, ha nincs pénzem, akkor már azt fogják várni mikor halok meg, esetleg valami öregek otthonában fogok élni. De ennek ellenére önpusztító munkát végezni pénzért, ezzel a saját életedet adod el végső soron.

Viszont átlagos keresetből élni ma Magyarországon egyenlő a nyomorgással és az örök magánnyal (férfiként). Nézd meg hány meg hány férfi nem talál párkapcsolatot az átlagos fizetése miatt. Még anyucitól sem tud külön költözni a felfújt árak miatt, ezért még ki is gúnyolják a szerencsétlent, nemhogy még "férfi" számba vennék.


Nehéz döntés.

2017. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

XD


Hát én azt szeretném, ha a férjem sokat lenne velem és a gyerekeimmel. Ezért az sem érdekel, ha átlagosan keres. Én is átlagosan fogok keresni. Majd csak kijövünk a pénzből. :) Nálam mindig is a szerelem és az együtt töltött idő volt fontosabb, nem a pénz.

2017. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rossz kategória szerintem... :)
2017. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt most ellentmondás van. 3 as azt mondja, átlagos keresetű férfiként (vegyünk egy 150-170 közötti nettót, ez ma az átlag vidéken)egyedül rohad meg az ember, nem lesz párja. Sajnos én is tudok ilyet. 4. viszont azt mondja, hogy inkább átlag bér, de nyugis legyen, ne kapjon 50 évesen tüdőrákot (ha alapjában véve nem hajlamos rá, nem dohányzik) és vigye el a sok belélegzett izé. Nehéz ügy.
2017. jún. 17. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Külföld nem játszik? Ott mindenki nagyon jól keres és minden esélyed meg lesz a hosszú életre, az egészségügy és fényévekkel jobb ÉS még nyugdíjad is lesz! Ebben az országban már az sem.


Én a te helyzetedben, simán külföldet választanám...

2017. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
31 évesen vagy ott jövő?
2017. jún. 17. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szoftverfejlesztőként gazdagkènt èlni sikerben egèszsègben boldogsàgban.

Aztàn feljutni vezetői szintre.

2017. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31 évesként hogy ne lenne. Egyre több a középkorú (40-50) éves is aki kimegy. Egyrészt a nyugdíjért, másrészt meg még ők is pénzt keresni és jól élni. Meg mert már kint élnek a szeretteik.
2017. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!