Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a nő most hogyan tekint rám?

Ez a nő most hogyan tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit régóta ismerek közben már voltak barátnőim mióta ismerem, de őt mindig meg tartottam magamnak egy ilyen potenciális jelöltnek+anyámmal is jóban van úgy eltudnám vele képzelni a dolgot van pasija nekem most nincs senkim (de egyébként a pasijaval jóban vagyok)


Ha találkozunk akkor közeledik felém, a barátja mellett is tenyleg úgy elvagyunk.


Egyszer már majdnem összejöttem vele de elcsesztem a dolgot mert elmentem egy masik lannyal találkozni akkor, mert nem igazàn mutatta hogy erdeklem ot akkor ez egy bulin volt.


Másodszor próbáltam normálisan közeledni felé akkor meg csak barát lettem 😀


Harmadszor ráirtam most megkérdezem mi a helyzet stb normalisán “majd írta hogy egyedül érzi magát stb stb” én megragadva az alkalmat elmondtam neki, hogy szexelhetnénk. Viszont normalisan erre meg letiltotta az üzeneteim 😀😃 de akkor minek panaszkodik?


Élőben meg miért normális ? Miez ? 25f


2017. dec. 17. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a 80-as IQ-nál magasabbal rendelkezőkkel tudja elképzelni a szexet. Nincs ebben kivetnivaló, a nők sokszor a pénzt, sokszor pedig az intelligenciát tartják vonzónak. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked nincs esélyed, csak azt, hogy még sok pénzt kell összegyűjts!
2017. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedül érzem magam kifejezés mégcsak nem is hasonlít jelentésében a szexre vágyom kifejezésre, szimbolikusan sem.


Magyarán pofátlan voltál.

2017. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg gondolatban a helyzetet.


Lenne egy nő, akit régóta ismersz. Gyakran van barátja, de azért közli veled, hogy ha jobbat nem találna, akkor egy időre te is jó lennél. Egyszer már majdnem összejönnétek, de inkább elmegy mással, mert ha más is akad, akkor nem kellesz annyira. Egyszer ritka szar passzban vagy, erre ő felajánlja, hogy átjönne dugni egyet, mert ha nem is jössz annyira be neki, a farkad azért egynek elmegy, de utána szomorkodj tovább egyedül, mert másra nem kellesz.


Na, valahogy ő is így gondol rád, mint te az itt leírt nőre. Érzelmi analfabéta vagy...

2017. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Ezt elxúrdat, de jól csinálod. Meglesz a csaj, csak türelem.
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy aki panaszkodik neked, az nyilván rögtön dugni akar? Értem...
2017. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg talán jobb, ha nem tudod, hogyan tekint rád.
2017. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!