Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az jó dolog, ha...

Szerintetek az jó dolog, ha egy 14 éves gyereknek (ez én lennék) van egy híres színész kedvence, akire példaképként tekint?

Figyelt kérdés
Olyan szeretnék lenni külsőleg mint ő és valamilyen szinten belsőleg is... Egyébként ez az illető a "Violetta" című sorozatból Diego! :)
2014. nov. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, de majd kinövöd:D
2014. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emlékszem hogy az én fiamnak 14 évesem Hannibal lecter volt a példaképe, majd 16 évesen Stifler.

Szóval ez teljesen normális. :)

43/l

2014. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban teljesen normális, hogy a gyerekek példaképeket keresnek maguknak. Csak az a fontos, hogy akinek adsz a szavára, vagy akivé szeretnél válni (akinek utánozod a dolgait) ne rossz példakép legyen. Ebben a szülőknek, iskolának is felelőssége van.


Később, felnőtt korban, amikor kiforr a személyiséged, már inkább belső indíttatásból, belső értékrend alapján cselekszel, olyan értékek alapján, amit beléd neveltek, nem pedig külső példaképek alapján.

2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy példakép jó dolog :) segíti a személyiségfejlődést :)
2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Atyavilág. Ne aggódj majd kinövöd a Disney chanelt :D
2014. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szdrintem nincs ebben semmi gáz. A példakép pedig tényleg jó dolog.
2015. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!