Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány magas legyen vagy...

Egy lány magas legyen vagy alacsony?

Figyelt kérdés

Nyilván ez az a dolog amin az ember nem tud változtatni. Mégis azt vettem észre, hogy a fiúk nagy részének valahogy jobban bejönnek a magasabb lányok pl hosszú lábakkal.


Én már 20 éves vagyok és kb 12-13 évesen megálltam a növésben :D így maradtam 155 centi és egyébként imádom, hogy "kicsi" vagyok. Csak azt utálom benne, hogy kb semmit nem érek el normálisan. Van párom, ő 180cm és szintén szereti, hogy ekkora vagyok.


Középiskolában is a lány osztálytársaim, évfolyamtársaim többsége 160-175+cm volt. Szerintem 170 felett egy lány már magasnak számít, nem? :) Ők viszont a magasságot tartották előnynek.


És szerintetek? Ti mit gondoltok?

A nemeteket is írjátok :)



2017. dec. 19. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 158 cm, szeretem a magasságom, de pár helyzetben elgondolkodom, milyen jól jönne +10 cm :)

Szerintem nem a magasságom múlik a párkeresés, max annyiban lehet rossz nekünk, hogy kevésbé vesznek észre, mert túl alacsonyak vagyunk :D De mindenkinek más a véleménye a témáról. 19L

2017. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Alacsony lányokra akaratlanul is hamarabb kivetítem azt hogy cukibbak, mert alacsonyak. És sokszor az ő személyiségük is illeszkedik hozzá.

Bár van amikor túlságosan erőltetik ezt a cukiskodást, és taszítóvá válik.

Én is 180 vagyok, ha egy 150 centis lánnyal beszélnék kicsit gázos lenne hogy kitörne a nyaka ha felkéne rám néznie, és ha fel is néz a legrosszabb profilom látja alulról, vagy épp azt hogy lenézek, de akkor sem túl jó az ilyen árnyékolt lenéző pofám.

Nekem mindegy igazából, csak nálam legyen alacsonyabb.

2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én 180 centis lány vagyok.

szerintem nem annyira fontos pont a magasság, engem igazából egyszer ért hátrányként ez a dolog ismerkedésként

egyébként nem sok vizet zavart, bár mindig tiszta lappal játszottam, sosem randiztam úgy vakon valakivel, hogy ne mondtam volna el előre milyen magas vagyok.

a képeimen is látszódik, hogy magasabb vagyok az átlag lányoktól.

de szerintem nem lényeg, annyi fontosabb dolog van ennél egy ismerkedésben

2017. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
A lányok 13-16 éves korukig nőnek, tovább nem. Amúgy mindegy, csak nálam legyen kisebb.
2017. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓÓ Istenem ez a tipikus felszínes tinipcsák akik állandóan magassággal jönnek, felőlem legyen az 150 centi vagy 205 centi akkor sem jönnek be az ilyen libák, és ezt a magasságos dolgot is csak az ilyen lányocskák dramatizálják túl! Senkit nem érdekel hány centi vagy, ha ronda vagy, vagy a belsőd NULLA, magyarul ÜRES! Értsétek már meg!

Mindig a magasságot nézik, ilyen erőteljes komplexusaik és megfelelési kényszereik vannak...

öcsééém...

2017. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A suli legszebb lánya tudod hány centi volt???? Leírjam? 152 centi! Tesiórán mértük le a magasságunkat, mert kellett az országos szintű felmérőkhöz! Gyönyörű szép volt, minden tekintetben tökéletes volt kívül-belül!


Ennyit ér a magasság!!! Lépjetek túl rajta, nem hiszem el, hogy egy héten jön 19 kérdés...abból 18 tizenéves komplexusos lány írja ki, aki mindent a magasságára fog, mert ő túl alacsony, ő túl magas..! Már tényleg elérik az ember inger küszöbét! Komolyan.

2017. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Közepes mondjuk? Én amúgy lány vagyok, és a kettő közül inkább a magasat választanám. 167 cm vagyok, de szívesen lennék még egy 5 cm-vel magasabb.
2017. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem mindegy, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai, én pl. magas vagyok, és nem bánom.


Amúgy, kedves válaszolók, az én tapasztalataim szerint pont, hogy nem a lányok rinyálnak ezen általában, hanem a komplexusos fiúk/férfiak. Hogy jajajj, nehogy magasabb legyen nálam a csaj, mer' mi lesz akkor? Hogy néz az ki? Én akarok lenni a domináns! Nézzen fel rám, átvitt értelemben meg szó szerint is!

2017. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több hasonló kérdéssel találkozom és nem igazán értem, mert nem hiszem, hogy a testmagassag akkora jelentősséggel bírna.
2017. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező: Akkor az arány kb meg is van az exem vs én köztem :) Ő 150 cm én 184 cm :) Én eleve az alacsony lányokat kedvelem, de úgy sem ez a lényeg, alapnak ok. Tudod, külső megfog, belső megtart. :)) Ami ilyen cuki faktor az gondolom nálatok is játszik, ha meg akarod puszilni vagy csókolni, akkor pipiskednek kell, meg ugye valamit le kell venni magasabb helyről ^.^


Amúgy nem kell "legyen". Szemelyiség >>> magasság :)


Sok boldogságot! :)

2017. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!