Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kezelni az alacson...

Hogyan kell kezelni az alacsony érzelmi intelligenciájú embereket?

Figyelt kérdés

Apósom elégge furán látja a világot: mindenki hülye szerinte, ha valakivel valami rossz történik mindjárt elmondja, hogy az csakis az ő hibája és így tovább. És ennek folyamatosan hangot ad. Ha az étteremben 5 percnél többet kell várni a kajára mindjárt rákezd, hogy "ez a nyomorék szakács se tud dolgozni" stb. Természetesen magával szemben nem ilyen, ha vele történin rossz az mindig más hibája...


Hogyan kell egy ilyen embert kezelni vagy legalább elérni, hogy csendben maradjon? Jönnek karácsonykor pár napra és már előre kivagyok tőle...


2017. dec. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy aki számomra buta, és rám káros hatással van azt szépen leszarom.


hülyeség vitatkozni egy butább emberrel vagy magától tanul a saját hülyeségeiből vagy még abból sem.


Én is elég buta tudok lenni van nekem elég gondom a saját hülyeségeimmel ki a f**z kiváncsi az övére is? :D mondja el ok..elmondta ha érdekel meghallgatom ha nem akkor meg oda sem figyelek, csak tovább megyek.


Ennyire egyszeru.

2017. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, amit szeretnél a szemébe mondani, magadban tartod és egy mosoly mögé rejted. Közben arra gondolsz, hogy nem éri meg felhúzni magadat rajta.
2017. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fülemen be, a másikon ki.


Ha pedig már szakadna a kötél, megkérdezném tőle, hogy ha ennyire rossz itt és sok a "hibás", akkor miért vagy még itt? :D

2017. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű a történet, nem kell beengedni.

De most komolyan, mi indít embereket arra, hogy ilyen idiótákkal töltsék az idejüket???

Ha valakit rühellek, akkor nem találkozok vele. Nem???

2017. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván jókedvemből én sem találkoznék vele, de megtisztelem annyival a páromat, hogy 3 havonta pár napig elvielem a szüleit, még ha ez nem is könnyű.
2017. dec. 20. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját trükkök.


Azt mondom amit hallani akar az illető, vagyis az ő világnézetéből.


Ha azt látom, hogy mindig él az utolsó reakció lehetőségével akkor engedem neki és nem reagálok (ugye halandók vagyunk).


Ha valaki bohócként kezel, könyörtelenül kap a képzeletemtől magára egy igazi a bohócjelmezt naaagy piros orral.


Ha valaki sérteget egyszerűen kellemes de csak azért mert tudom, hogy nem engem büntet a jellemével.


Stb......

2017. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!