Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jó stratégia ha független...

Ez jó stratégia ha független akarok maradni?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy lánnyal sem komolyan tervezni, vagyis akarok csak nem lehet.

Nincs elég pénzem hozzá :D és nem fogom az ő kivánságait fizetgetni inkább a sajátaimat szeretném.

Az övét csak akkor, ha ad is valamit egyébként meg őszintén szólva tényleg leszarom, próbáltam már komolyan hozzá állni a témához de csak gond a nő (legalábbis számomra, már az is elég ha megszólal).


Szerintem szarúl vannak össze kábelezve de nagyon, tudom hogy elkéne viselni őket de nekem nem megy. Tényleg csak a puncija érdekel a többit leszarom mert selejtes.


Nem akartam ennyire nyers lenni, de szerintem ez az igazság.


Szóval, ha az elején kb 1-2 hétig megveszek neki mindent csak azért, hogy kielégitsen és utána ott hagyom ezt úgy lehet csinálni, hogy helyszineket változtatok hogy ugye túl nagy szar hirem sem legyen az emberek között? Továbbá, ha becsalizom azzal, hogy ugye érdekel meg szeretem tehát a szokásos trükkökkel, akkor tudna valaki egy értelmes szakitó szöveget ami nem mondja ki ,hogy igazából nem szeretem viszont nem is sérti meg? Mert tényleg elég nyers voltam és sokszor ebből lett a baj.



A másik, ha gyereket szeretnék viszont fel is akarom nevelni azt hogyan csinálhatom úgy, hogy mondjuk nem azzal a nővel vagyok aki megszülte? Mert előbb utóbb úgyis elhagyna őt meg ugye leszarom :D



Na lényegében ennyi 22f


2017. dec. 21. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az az ember akiből az életbe nem lesz SEMMI! Sem karrier sem magánélet terén
2017. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez remek stratégia ahhoz, hogy független maradj. Nem csak azért, mert te nem szeretnél elköteleződni, hanem azért mert nem is akarnak veled maradni a nők ha jobban megismernek.
2017. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem minden nőnek kell fizetgetned. Vannak keveset kereső, szegény pasik is, akiknek van párjuk. Ők biztos nem pénzelik a barátnőt, feleséget, mert nincs is miből.


Ha gyereket szeretnél, akkor egy nincstelen nőt válassz, aki családi segítségre sem számíthat, albérletet sem tudna kifizetni, max. egy szobát, amiben ő egyedül lakik. Így válás esetén hozzád ítélik majd a gyereket, hiszen te tudsz fedelet biztosítani a feje fölé.


Szakító szövegre nincs jó ötletem.

2017. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok barátnőt 23 évesen, eddig is csak 2 volt amiből 1 csak egy hónapig tartott, a másik komolyabb. De mégse vagyok ilyen mocskos féreg a nőkkel mint te....Persze meg találod a partnert a "csak dugás" témához is, de a hozzáállásod akkor is undorító. Az ilyeneket kivégezném komolyan mondom.
2017. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem is elég beteg ez a hozzáállás, amit képviselsz.

Nem hiszem el, hogy minden nő elviselhetetlen.

Meg ez is milyen már, hogy azt hiszed, hogy 1-2 hét után már fekszik neked a nő? Ez röhej. Vannak ilyenek is, az tény, de nem ez az általános. A legtöbb nőnek igen nagy értékű dolgot kéne venned, hogy két hetes ismeretség után már kielégítsen. Mondjuk, ha lakást vagy autót vennél nekik... De erre nincs pénzed.

Ha pedig egy nő lefekszik veled, legalábbis a többség, akkor azt általában nem azért teszik, mert költesz rájuk.

2017. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
legalább ne szaporodj
2017. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt javaslom, hogy ne erőltesd a génjeid továbbadását.
2017. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális lány nem fog lefeküdni veled két hét után,főleg ha mutatod az igazi oldalad.

Nem normális lány se fog lefeküdni veled,mert nincsen pénzed.

Te egy lúzer vagy. :D

2017. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen undorító, sz.a.r embert, mint te, én még nem láttam, de remélem a temetésedre se fog senki elmenni, gusztustalan vagy, mások érzéseivel játszani a legk.csögebb dolog... gratulálok...
2017. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!