Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jön össze nekem semmi?

Miért nem jön össze nekem semmi?

Figyelt kérdés
Ma az volt hogy a baratnommel mindketten elkartunk menni egy modell kozpontba ahova meghivtak es anya nem kisert el pedig szulovel kell menni es igy csak a baratnom ment ezert merges is voltam anyara, rakerdeztem a baratnomnel hogy mi volt irta hogy 60 000-et kellett ott helyben adni es irta hogy befizettek remenykedtem benne hogy csak viccel de nem. Es olyan rossz erzes volt mert igazabol en akartam nagyon menni es helyettem o ment es kifizettek es most ha mennek akkor se tudnek menni mert anyaek nem koltenek ilyenekre...pedig fontos lenne nekem ez es ez olyan szar erzes volt hogy igazabol semmi fontosat vagy lenyegtelit nem tettem meg 15 eves vagyok nem sportoltam de azt is akarok..1-2 evet sportoltam..es semmi nem jon ossze..nem birom ezt mar. Mit csinaljak? Anyaek nem koltenek arra hogy en modellkedjek pedig egyebkent nincs csunya arcom..esolyan rossz hogy a baratnom szulei megengedhetik ezt maguknak es ahj nem tudo elmagyarazni mit erzek talan maganyt ugy erze mindenki elert mar valamit az eleteben csak en nem ugy erzem egyedul vagyok. Szoval azt kerdezem igazabol hgy mit csinaljak? Miert nem jon ossze semmi? Miert vagyok egyaltalan itt a foldon csak hogy eljek aztan ennyi en fontos szemely akarok lenni aki eler valamit..

#magány #egyedüllét #élet #nem érek el semmit az életbe #fontos akarok lenni
2017. dec. 16. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Inkább tanuljál, ne holmi kis plazaribi legyél! Fejleszd az intelligenciádat, agyi kapacitásodat!

Rád férne!


Ui.:ezeken a kulcsszavakon kiégtem:DDDDDD

2017. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat.Nagyon egyutterzo vagy. Ugy latszik neked meg nem volt ilyen problemad es lehet nem is lesz de ha nem volt es nem is lesz mit keresel itt az en kerdesemnel? Nem tudod milyen erzes ez nem tudod mit erzek te meg azzal jossz hogy ne legyek plazaribi? A modellkedes hogy a f***ba kapcsolodik ossze a plazaval es a r*bivel? A modellkedes egyaltalan nem csak arrol szlhat hogy bikiniben pozolsz vagy meztelen k***ara nem hidd el nezz utana! Es kepzeld el igazabol ezt az egeszet sirva irtam le es nem akartam azon gondolkodni hogy mik legyenek a kulcsszavak kepzeld!
2017. dec. 16. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Az régen rossz ha te modellkedésből akarsz kitűnni, semmint az eszedből.


Ne akarj farokallito lenni, akkor szarba se néznek. Nem fogsz tudni elérni semmit ezzel.

Higyj nekem!

2017. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye egyaltalan 5-os atlagom van tudok az angol nyelvvizsgat az iden fogom letenni..es en nem farokallitos kepeket akarok csinaltatni magamrol ezt is elhiheted
2017. dec. 16. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
-tudok
2017. dec. 16. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:

A modellszakma nem ilyen. Ha sikeres akarsz lenni, az emberi mivoltodat kell minél lejjebb adni. Szexuális kihasználás, droghasználat, igazságtalanság. Kegyetlen szakma, viszont tényleg jól fizethet, ha összejön.

Én nem vagyok irigy Palvin Barbira, de én sajnálom őt, és egyéb társait. Szarrá is keresheted magad, híres is lehetsz, de ha ehhez az erkölcsi normáidat kell beáldozni, - ami valószínű - akkor ne szomorkodj.


A szüleid jól tették, hogy nem fizetnek be ilyen dolgokra.

És van időd bőven beérni. Inkább használd ki az időt a gimi alatt a személyiséged fejlesztésére.

Ne érdekeljen, mit csinál más, milyen a telója, milyen népszerű barátja van, és társai.


15 éves vagy, még nem tudhatod, mi az a kudarc. Még nem kaptál pofont az élettől. Idővel megtudod, hogy mi is az, és remélhetőleg felnősz.


sok sikert kiddo

2017. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3. Koszonom a valaszod, lehet hogy tenyleg nem kellene szomorunak lennem emiatt de nagyon zavar hogy semmi fontosat nem csinaltam meg meg hogy a baratnom modellkedhet es ez rossz erzes..majd tul teszem magam rajta.talan..
2017. dec. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!